Sleduj nás

UFC - Lee Kevin - Oliveira Charles

UFC - Lee Kevin - Oliveira Charles

Hlavní zápas UFC Fight Night 170, kde se představí i náš David Dvořák, je bitva dvou špičkových borců v lehké váze. Domácí Charles Oliveira je rekordmanem v počtu submisí v rámci UFC. 

Na druhé straně klece ale bude stát vynikající wrestler Kevin Lee. Tento sedmadvacetiletý Američan má bilanci osmnáct výher a pět porážek, kdy 44 % vítězství získal submisí. Na soupeře vyšle v průměru 4,06 významných úderů za minutu s přesností 43 %. Do tohoto souboje půjde posilněn skalpem nadějného prospekta Gregora Gillespieho, kterého ukončil brutálním kopem na hlavu v prvním kole.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Domácí miláček Charles do Bronx Oliveira má rekord osmadvacet výher a osm porážek, kdy 64 % vítězství získal submisí. Původní BJJ specialista v každém zápase dokazuje, že si dokáže výborně poradit i v postoji a na své soupeře vypálí za minutu v průměru 3,18 signifikantních úderů s přesností 50 %. V posledním zápase navíc toto zlepšení potvrdil ukázkovým knockoutem, který uštědřil Jaredu Gordonovi. Natáhl tím svoou vítěznou šňůru již na šest zápasů, které navíc všechny ukončil před limitem. Dokázal v nich také získat hned pět výkonnostních bonusů!

Kevin Lee jde prakticky do každého zápasu jako favorit. Borec s obrovským potenciálem, který ale svou pozici dost často nepotvrdí. Oliveira jde nahoru postupnými kroky, ale zatím skoro bez klopýtnutí. V sobotu v noci nás čeká střet špičkového atleta a wrestlera Leeho s borcem, který umí vykouzlit submisi z každé pozice. Šance jsou až vzácně vyrovnané, a proto sáhneme po lepším kurzu a naše peníze poputují na Oliveiru, který je ohodnocen příjemným kurzem 2.12.Další články