Sleduj nás

UFC - Kish Justine - Pudilová Lucie

UFC - Kish Justine - Pudilová Lucie

Lucie Pudilová má před sebou další zápas v UFC a my pevně věříme, že nebude poslední. Pokud by neuspěla, je možné, že by se s ní vedení UFC rozloučilo. To jí však tentokrát přidělilo hratelnou soupeřku, kterou je Justine Kish.

Pudilová má nyní tři porážky za sebou, ale nutno podotknout, že vždy narazila na velmi kvalitní soupeřky. V minulosti mohla poměřit síly s Carmouche a Shevchenko, což jsou top bojovnice na světě. I když to na výhru ani v jednom případě nestačilo, Lucie a její tým zjistily, na čem musí zapracovat. Vydala se tak na kempy do zahraničí a zaměřila se na tvrdé sparingy.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kish je tentokrát ta méně zkušenější, jelikož má o pět zápasů méně. Pozoruhodné na tom ovšem je, že dokázala vyhrát prvních šest duelů, následně ale dva prohrála. Její zápasy musí většinou rozhodnout až rozhodčí a preferuje převážně zem. To si Pudilová dobře uvědomuje a trénuje obranu proti strhům.

Lucie Pudilová bude v této bitvě favoritem a prodlouží své působení v UFC. Kurz na její výhru je 1.60! Vsaďte si u Tipsportu zde a získáte ihned 150,- Kč na první sázky. V budoucnu také můžete sledovat bojové sporty pomocí live online stream, který sázková kancelář nabízí.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži