Sleduj nás

UFC - Jones Jon - Gustafsson Alexander

UFC - Jones Jon - Gustafsson Alexander

Dlouho očekávaný návrat dvou elitních polotíh bude ozdobou turnaje UFC 232, který se na poslední chvilku přesouval z Las Vegas do Los Angeles. Důvod byl dopingový nález jednoho z aktérů. Jon Jones opět neprošel zkouškou, v jeho těle ale bylo nalezeno tak malé množství zakázané látky, že není možné prokázat opětovné užití. 

Jones Jon vs. Gustafsson Alexander

Dana White se rozhodl stát za Jonesem a k zápasu tedy může dojít. Jones byl mimo oktagon 15 měsíců, kdy si odpykával trest za svůj poslední prohřešek. Gustavsson byl mimo měsíců 18. Čekal na vhodného soupeře, odpočíval a užíval si času s rodinou. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jak bude zápas probíhat není úplně těžké odhadnout podle posledního setkání obou borců. I když byl zápas vyrovnaný a Švéd hodně zlobil, Jones získal postupně převahu a na konci 4 kola byl blízko výhry před limitem. 

Jones Jon vs. Gustafsson Alexander se chystají na zápas v UFC


Jones jde do tohoto zápasu extrémně motivovaný, chce zpět "svůj" pás šampiona polotěžké váhy a 3 třetí zápas s Danielem Cormierem. Jestli se mu povede oba tyto souboje vyhrát, uzná jeho pozici nejlepšího bojovníka MMA všech dob už asi každý. Očekáváme opatrnější začátek a Jonesovu výhru pravděpodobně na body. Kurz je okolo 1.45!


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži