Sleduj nás

UFC - Jones Jon - Gustafsson Alexander

UFC - Jones Jon - Gustafsson Alexander

Dlouho očekávaný návrat dvou elitních polotíh bude ozdobou turnaje UFC 232, který se na poslední chvilku přesouval z Las Vegas do Los Angeles. Důvod byl dopingový nález jednoho z aktérů. Jon Jones opět neprošel zkouškou, v jeho těle ale bylo nalezeno tak malé množství zakázané látky, že není možné prokázat opětovné užití. 

Jones Jon vs. Gustafsson Alexander

Dana White se rozhodl stát za Jonesem a k zápasu tedy může dojít. Jones byl mimo oktagon 15 měsíců, kdy si odpykával trest za svůj poslední prohřešek. Gustavsson byl mimo měsíců 18. Čekal na vhodného soupeře, odpočíval a užíval si času s rodinou. 


Jak bude zápas probíhat není úplně těžké odhadnout podle posledního setkání obou borců. I když byl zápas vyrovnaný a Švéd hodně zlobil, Jones získal postupně převahu a na konci 4 kola byl blízko výhry před limitem. 

Jones Jon vs. Gustafsson Alexander se chystají na zápas v UFC


Jones jde do tohoto zápasu extrémně motivovaný, chce zpět "svůj" pás šampiona polotěžké váhy a 3 třetí zápas s Danielem Cormierem. Jestli se mu povede oba tyto souboje vyhrát, uzná jeho pozici nejlepšího bojovníka MMA všech dob už asi každý. Očekáváme opatrnější začátek a Jonesovu výhru pravděpodobně na body. Kurz je okolo 1.45!


Další články