Sleduj nás

UFC - Hall Uriah - Souza Ronaldo

UFC - Hall Uriah - Souza Ronaldo
UFC 249 nakonec snad podle hlavního šéfa proběhne. I když bude chybět divácká kulisa, čeká nás opravdu vzrušující večer plný fantastických zápasů. Tato charakteristika se přesně hodí i k souboji mezi ranařem Uriah Hallem a veteránem Ronaldem Souzou. 

Tento střet by mohl na jakémkoliv jiném turnaji aspirovat na hlavní událost večera. Zkušený Brazilec patří mezi jednu z nejvýraznějších postav UFC posledních let. Finalista sedmnácté řady Ultimate Fightera Hall totiž dokáže vytáhnout během vteřiny neuvěřitelný KO úder.

To, co pětatřicetiletému Američanovi škodí, je velká nevyrovnanost výkonů. I přes tyto výkyvy se propracoval k rekordu patnáct výher a devět porážek, kdy 73 % vítězství získal knockoutem! Nyní má poprvé od roku 2015 na kontě dvě výhry v řadě a skalp takové legendy jako je Souza by ho mohl vrátit mezi aspiranty na titul.


Hall Uriah vs. Souza Ronaldo na UFC 249

Jacare Souza je na tom přesně opačně. Sérii dvou porážek ve své kariéře zažívá poprvé. Pokus o přechod do polotěžké váhy nedopadl podle Ronaldových představ, ale prohra s Janem Blachoviczem byla velmi těsná. Momentální neúspěchy ale nic nemění na tom, o jak velkou osobnost současného MMA se jedná. Jacare má bilanci šestadvacet výher a osm porážek, kdy 54 % vítězství získal submisí. V rámci UFC již zvládl sedmadvacet zápasů a devatenáct z nich vyhrál.


V tomto souboji bude klíčové, zda dokáže Uriah Hall ubránit pokusy soupeře o přenesení boje na zem. V postoji by měl mít rychlejší Hall výhodu, kterou zvýrazní i větší dosah paží. Jacare proti tomu disponuje obrovskou dávkou zkušeností a je mnohem komplexnějším borcem. Hall navíc zatím nedokázal porazit žádného z top soupeřů, na které narazil.

Gastelum a Whittaker jej porazili na body a Paulo Costa jej ukončil tvrdým KO! Naše peníze půjdou v tomto případě na větší jistotu, kterou pro nás zosobňuje Ronaldo Souza. Kurz na Jacareho vítězství je 1.65. Pokud si vsadíte u Tipsportu zde, můžete sledovat bojové sporty online a obdržíte 150,- Kč na první sázky zdarma.

Další články