Sleduj nás

UFC - Hall Uriah - Souza Ronaldo

UFC - Hall Uriah - Souza Ronaldo
UFC 249 nakonec snad podle hlavního šéfa proběhne. I když bude chybět divácká kulisa, čeká nás opravdu vzrušující večer plný fantastických zápasů. Tato charakteristika se přesně hodí i k souboji mezi ranařem Uriah Hallem a veteránem Ronaldem Souzou. 

Tento střet by mohl na jakémkoliv jiném turnaji aspirovat na hlavní událost večera. Zkušený Brazilec patří mezi jednu z nejvýraznějších postav UFC posledních let. Finalista sedmnácté řady Ultimate Fightera Hall totiž dokáže vytáhnout během vteřiny neuvěřitelný KO úder.

To, co pětatřicetiletému Američanovi škodí, je velká nevyrovnanost výkonů. I přes tyto výkyvy se propracoval k rekordu patnáct výher a devět porážek, kdy 73 % vítězství získal knockoutem! Nyní má poprvé od roku 2015 na kontě dvě výhry v řadě a skalp takové legendy jako je Souza by ho mohl vrátit mezi aspiranty na titul.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Hall Uriah vs. Souza Ronaldo na UFC 249

Jacare Souza je na tom přesně opačně. Sérii dvou porážek ve své kariéře zažívá poprvé. Pokus o přechod do polotěžké váhy nedopadl podle Ronaldových představ, ale prohra s Janem Blachoviczem byla velmi těsná. Momentální neúspěchy ale nic nemění na tom, o jak velkou osobnost současného MMA se jedná. Jacare má bilanci šestadvacet výher a osm porážek, kdy 54 % vítězství získal submisí. V rámci UFC již zvládl sedmadvacet zápasů a devatenáct z nich vyhrál.


V tomto souboji bude klíčové, zda dokáže Uriah Hall ubránit pokusy soupeře o přenesení boje na zem. V postoji by měl mít rychlejší Hall výhodu, kterou zvýrazní i větší dosah paží. Jacare proti tomu disponuje obrovskou dávkou zkušeností a je mnohem komplexnějším borcem. Hall navíc zatím nedokázal porazit žádného z top soupeřů, na které narazil.

Gastelum a Whittaker jej porazili na body a Paulo Costa jej ukončil tvrdým KO! Naše peníze půjdou v tomto případě na větší jistotu, kterou pro nás zosobňuje Ronaldo Souza. Kurz na Jacareho vítězství je 1.65. Pokud si vsadíte u Tipsportu zde, můžete sledovat bojové sporty online a obdržíte 150,- Kč na první sázky zdarma.

Další články