Sleduj nás

UFC - Gastelum Kelvin - Hermansson Jack

UFC - Gastelum Kelvin - Hermansson Jack

UFC chvátá ve zběsilém tempu dál a již v sobotu v noci nás čeká UFC Fight Night 172, kde se v hlavním předzápase představí Kelvin Gastelum a Jack Hermansson. Oba borci se do akce vracejí po předchozím nezdaru a bude zajímavé sledovat, kdo se z porážky lépe poučil a dokáže se vrátit na vítěznou vlnu.

Kelvin Gastelum jde do tohoto souboje s bilancí patnáct výher a pět porážek, kdy 40 % vítězství získal knockoutem. V posledním zápase podlehl Darrenu Tillovi i přes to, že zaznamenal více signifikantních úderů. Byla to již jeho druhá porážka v řadě. Na UFC 236 podlehl v památné bitvě současnému vládci střední váhy Israelu Adesanyovi. Pro Kelvina je tato série neúspěchů nová, protože dvě prohry za sebou nikdy nenastřádal. Gastelum pochází z wrestlingového prostředí, ale prosazuje se hlavně skvělým boxem. Má také černý pás v BJJ. V posledních zápasech navíc ukázal opravdu železnou bradu. Nikdy v kariéře nebyl knockoutován!

Gastelum Kelvin vs. Hermansson Jack v souboji na UFC


Jack The Joker Hermansson doposud nastřádal dvacet výher a pět porážek, kdy 55 % vítězství ukončil knockoutem. Nadějnou sérii čtyř úspěšných zápasů utnul na UFC Fight Night 160 Jared Cannonier, který Jacka dobil TKO ve druhém kole. Hermanssona tato ztráta mrzela, protože přišla na domácím galavečeru v Kodani. I když není Hermanssonův styl pro diváky atraktivní, musí se mu nechat účelnost a schopnost přenést boj tam, kde mu to zrovna vyhovuje.

Kelvin má sice v zádech dvě porážky, ale i tak poputují naše finance na jeho vítězství. V postoji by měl být rychlejším i přesnějším borcem a pokud si pohlídá nebezpečné „plaváky“ Hermanssona, měla by jeho technika slavit úspěch. Kurz na výhru Gasteluma je 1.85.Další články