Sleduj nás

UFC - Garbrandt Cody - Munhoz Pedro

UFC - Garbrandt Cody - Munhoz Pedro

Dlouho očekávaný návrat nám nabídne jeden ze zápasů na hlavní kartě UFC 235. Cody Garbrant je miláček fanoušků a očekávalo se, že zvládne vystrnadit z trůnu bantamové divize neoblíbeného T.J. Dilashaw. Ten s ním ale udělal v obou zápasech krátký proces a Cody se ocitl tak hluboko na dně, že vážně uvažoval o konci kariéry. Naštěstí vše vyřešila roční pauza a nyní se můžeme těšit na to, co nám Garbrant v kleci opět předvede.

Snadné to mít určitě nebude, protože v cestě stojí devátý muž bantamové váhy, kterým je Pedro Munhoz. Tento brazilský střelec s parádní bilancí 17 výher a 3 porážky už pošilhával i po lepší pozici, ale vždy po sérii triumfů přišla hloupá porážka, která ho srazila zpět. Naposledy tento scénář naplnil, když po 4 výhrách, mezi kterými byl i skalp nebezpečného Roba Fonta, podlehl Johnu Dodsonovi. Nyní má dvě výhry v řadě nad Johnsem a Carawayem. Zdá se tak opět připravený útočit na místo v top 5.

Garbrandt Cody vs. Munhoz Pedro na UFC 235

Kdyby se souboj Garbrandt vs. Munhoz uskutečnil před rokem a půl, asi by bylo úplně zbytečné polemizovat o výsledku. Cody jel na obrovské vlně úspěchů a kosil jednoho soupeře za druhým. Nyní je situace odlišná, protože není vůbec jasné, v jaké formě Garbrandt do zápasu nastoupí. I tak je to v tomto duelu náš favorit. Jeho boxerské schopnosti jsou prostě výjimečné a ve spojení s výborným pohybem je to velká zbraň. Pokud Cody zápas zvládne ve své hlavě, vyhraje.


Další články