Sleduj nás

UFC - Ferguson Tony - Pettis Anthony

UFC - Ferguson Tony - Pettis Anthony

Můžeme se těšit na parádní řežbu! Na scénu se po zdravotních problémech vrátí Tony Ferguson a je patrné, že jeho silná opozice v podání Anthonyho Pettise se mu pokusí návrat pořádně znepříjemnit.

Dá se očekávat, že zůstane opravdu pouze u pokusu, protože Tony bude pro Pettise příliš velké sousto. Ferguson je v posledních letech k neporažení, vylámali si na něm zuby i silní soupeři jako Kevin Lee, Rafael dos Anjos, nebo Edson Barboza.

Pettis poslední dobou ale umí překvapit. Výhry a prohry se u něj střídají s jistou nepředvídatelností. Po vyloženě slabém období, kdy odešel třikrát za sebou poražen, je to posun, ale po fantastickém vstupu do UFC se od něho čekalo asi víc. 


Ferguson Tony vs. Pettis Anthony

Důležitým aspektem pro posouzení jeho šancí v následujícím zápase jsou jeho konfrontace s Barbozou a dos Anjsosem, ze kterých odešel (narozdíl od Fergusona) poražen. Uvidíme, jak se na Tonym podepsala roční pauza. Sám ji jako nevýhodu zas tak černě nevidí, což bylo vidět i na předzápasových tiskovkách, kde působil hodně uvolněně a natěšení do oktagonu dával viditelně najevo. 


Předvedl dokonce i krásnou taneční vložku a pobavil přítomné novináře i fanoušky.


Další články