Sleduj nás

UFC - Emmett Josh - Johnson Michael

UFC - Emmett Josh - Johnson Michael

Hlavní zápas UFC on ESPN 2 sice obstarají Gaethje s Barbozou, zajímavější však bude návrat Joshe Emmetta, který vynechal celý dlouhý rok. Po tvrdém KO, které schytal od Jeremyho Stephense, je opět plný síly a víry v otočení karet. Celkově má Emmett parádní bilanci 13 výher a 2 porážek, 54 % zápasů dokázal ukončit před limitem.

Michael Johnson je jedna ze stálic UFC. Vídat ho můžeme již od roku 2010, kdy se účastnil Ultimate Fightera 12. Po nepřesvědčivém období, kdy zvládl prohrát 3 duely v řadě, se dostal nyní zpět do slušné formy a poslední výhrou vyprovodil z UFC Artema Lobova. Celkově má bilanci 19 vítězství a 13 porážek, 42 % z jeho úspěšných zápasů ukončil KO.

Vsadit na UFC a vybrat peníze zdarma!


I když je Johnson na 18. místě v hodnocení pérové váhy a Emmett je na 13. pozici, věříme spíš Johnsonovi. U Emmetta bude po těžkém KO viset velký otazník nad pevností jeho brady. Asi nejlepší scénář by byl dlouhý zápas, který by se odehrál z větší části na pletivu a na zemi. V okamžiku, kdy se pustí do přestřelky, bude jeho osud zpečetěn. Johnson je vynikají boxer. Navíc bude zvýhodněný výškou i dosahem. Pokud zvládne kontrolovat vzdálenost a nenechá se příliš tlačit na klec, připíše si třetí výhru v řadě a začne trochu více naplňovat svůj obrovský potenciál.


Další články