Sleduj nás

UFC - Edwards Leon - Nelson Gunnar

UFC - Edwards Leon - Nelson Gunnar

Veltrová váha je momentálně asi nejvíce nabitá kvalitními bojovníky ze všech divizí v celém UFC. Jedním z borců, který by rád zamíchal titulovými kartami, je Leon Edwards.

Tento 27letý Angličan má momentálně 6 zápasů trvající vítěznou sérii a poslední, kdo ho dokázal pokořit, byl současný šampion Kamaru Usman. To bylo ovšem již v roce 2015 a od té doby získal Edwards skalp Tumenova, Barbareny nebo Cerroneho. Nyní ovšem narazí na nevyzpytatelného Gunnara Gunni Nelsona.

Fight Edwards Leon vs. Nelson Gunnar slibuje zajímavou bitvu


Ten se po dlouhé pauze, která následovala po prohře s Ponzinibbiem, vrátil ve skvělé formě a ze zápasu s Oliveirou udělal doslova krvavou lázeň. Po prvním kole, ve kterém byl vidět zápasový výpadek, získal dominantní pozici na zemi a Brazilce otevřel jako konzervu.

Tento souboj bude bitvou mezi výborným postojem bývalého kickboxera Edwardse a elitním wrestlingem Nelsona. Pokud se Gunni vyvaruje slabšího rozjezdu a vstoupí do utkání koncentrovaný, věříme, že zarmoutí domácí publikum a Edwardse porazí. Vypadá nyní opravdu skvěle připravený a jeho styl bude pro Angličana velkou překážkou.


I když sázkové kanceláře favorizují Edwardse, v prognózách top-fight.cz vyhrává Nelson.


Další články