Sleduj nás

UFC brzy přivítá velké jméno ze světa kickboxu

UFC brzy přivítá velké jméno ze světa kickboxu

Střední váha UFC má svého nezpochybnitelného vládce v podobě talentovaného Israela Adesanyi. I tento borec, který nikdy v MMA neprohrál, zažil, jaké to je, když skončíte tvrdě knockoutován a prohlížíte si svět z podlahy ringu.

Adesanyovi tento zážitek připravil současný šampion střední váhy prestižní organizace Glory. Brazilec Alex Pereira dokázal Israela porazit dokonce dvakrát. Při prvním setkání v roce 2016 na body a následně o rok později po přesném levém háku KO!


Alex Pereira se chystá do UFC

Alex se v posledních dvou letech předvedl několika dalšími ukázkovými knockouty. Osvědčený levý hák poslal k zemi Bayraka i Abenu a Jason Wilnis vyfasoval ukázkové naskočené koleno. Celkově Pereira nastřádal za svou úspěšnou kariéru již třicet ukončení KO. V loňském roce navíc získal dočasný titul Glory v polotěžké váze a zdá se, že pro jeho definitivní přechod k MMA nastala ideální doba.


Po předchozích anabázích, kdy s MMA spíše jen koketoval, má bilanci dvě výhry a jedna porážka. Vše jen podpořil bojovník UFC Laureano Staropoli, který na svém Instagramu zveřejnil společnou fotku s Pereirou a doplnil ji komentářem: „Adesanyův taťka je připravený na svůj UFC debut. Brzy ho uvidíme v největším oktagonu na světě, jak udeří svého syna a přebere si svůj opasek.“

Pro střední váhu by tato hvězdná akvizice byla určitě velkým oživením a Pereira by brzy zamíchal titulovými kartami.Další články