Sleduj nás

UFC - Brunson Derek - Adesanya Israel

UFC - Brunson Derek - Adesanya Israel

Součástí úžasné karty, kterou nám nabízí UFC 230, je zápas ve střední váze mezi Derekem Brunsonem a Israelem Adesanyahem. 

První jmenovaný "The One" Brunson se letos představil pouze na UFC on Fox 27 a na drsné KO po kopu na hlavu od Ronalda Souzy nebude vzpomínat rád. Loni se mu dařilo o něco víc a bilanci dvou výher a jedné prohry zdobilo KO, které uštědřil legendárnímu drakovi Machidovi.

Brunson Derek vs. Adesanya Israel


Je zřejmé, že soupeři Israela "The Last Stylebender" Adesanya nedosahují kvalit a věhlasu oponentů Dereka Brunsona. Jeho jediná zkouška podle které můžeme odhadnout, jak na tom opravdu je, byl Brad Tavares pohybující se na hraně první desítky střední  váhy. Israel v tomto zápase dokázal, že dokáže trpělivě dodržovat předem zvolenou taktiku, a že kardio mu i na pět kol nedělá problém. 

Při srovnání obou borců je vidět jasná výhoda Israela v rozsahu paží i výšce, nigerijský borec toho dokáže perfektně využívat. Adesanyah dokáže být nebezpečný z každého úhlu, výborně kope a na tak velkého chlapa má perfektní pohyb. V tomto zápase ukáže potenciál budoucího šampiona střední váhy a zvítězí. Kurzy se pohybují mezi 1.31 až 1.42, což odpovídá rozložení sil a velké šanci Israela na výhru.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu