Sleduj nás

UFC bojovník zmlátil fanouška. Sotva vylezl z vězení a už se do něho opět vrátil

UFC bojovník zmlátil fanouška. Sotva vylezl z vězení a už se do něho opět vrátilFoto: UFC

Problémový bojovník Jason Miller se opět dostal do kleští zákona. Poté, co zmlátil fanouška, byl obviněn z ublížení na zdraví.

Někteří lidé nutně potřebují pomoc a vysloužilý bojovník, který si mimo jiné prošel také UFC, je jedním z nich. 

Jason Miller přerušil svoji zápasnickou kariéru v roce 2016, ale od chvíle, co přestal vyhledávat války v kleci, tak je začal nacházet mimo ni. Kromě domácího násilí, za které byl mimochodem už napomínán a trestán, se několikrát porval venku. Soud mu k tomu ještě přičetl odpor při zatýkání a kontroverzní bojovník byl od června 2022 do května 2023 za mřížemi.  

Jasonův příběh ovšem dostal další zápletku jen pár týdnů poté, co se dostal z vězení. Letos v srpnu se dle serveru Yahoo Sports dostal do potyčky s „fanouškem“, který chtěl bojovníka pozdravit. Místo slov ale vzduchem létaly pěsti, načež UFC veterán prodal své pokročilé dovednosti a na bojem neznalého oponenta nasadil škrcení.

Na místo potyčky dorazila policie, před kterou Miller ještě pláchl. Druhý den si ho však hlídka našla a odvedla jej na stanici k výslechu. Po šesti hodinách byl bývalý profesionální fighter propuštěn s tím, že bude předvolán k soudu. Hrozí mu tedy další pobyt za mřížemi.


„Myslel jsem si, že budu po propuštění z vězení moct žít normální život, ale není to tak snadné, jak se může zdát,“ napsal Miller na své sociální sítě krátce poté, co se jeho další problém provalil na veřejnost. Ví, že následkům neuteče, a také ví, že potřebuje odbornou pomoc.

„Přeju si, abych byl z kamene, aby mě určité věci nemohly ovlivnit, ale dovolil jsem to. Ublížil jsem těm, na kterých mi nejvíc záleží. Proto také vyhledávám odbornou pomoc. Až donedávna jsem si myslel, že o pomoc žádají jen zbabělci, ale potom mě velice blízká osoba přesvědčila o tom, že vyhledání pomoci není symbol slabosti, nýbrž síly,“ napsal Miller, jehož boj životem bude tedy ještě nějaký čas pokračovat.Další články