Sleduj nás

UFC - Ben Askren - Robbie Lawler

UFC - Ben Askren - Robbie Lawler

Nikdy neporažený šampion Bellatoru a ONE Championship Ben Askern vyzve při svém debutu v UFC bývalého šampiona Robbie Lawlera. Ten po zisku pásu a dvou úspěšných obhajobách podlehl současnému hegemonovi weltrové divize Woodleymu. Následovala výhra nad Donaldem Cerrone, následně přišla prohra s Dos Anjosem a patnáct měsíců dlouhá pauza.

Ben Askern není ve větší zápasové permanenci. V ONE FC měl poslední zápas na konci roku 2017 a hovořil dokonce o ukončení kariéry. Jenže výměna do UFC znamená novou motivaci a šanci dokázat, že je opravdu nejlepší ve svém oboru napříč organizacemi.

Ben Askren vs. Robbie Lawler na UFC


V samotném zápase bude záležet na tom, jak se na obou podepíše dlouhá pauza. Celkově si myslíme, že pro Askerna bude návrat jednodušší. Lawlera provázely zdravotní problémy, zatímco Ben stále jede po boku Woodleyho v plném tréninkovém tempu. Robbie navíc asi nebude schopný odolávat Askernovo strhům. Očekáváme vyrovnaný duel a výhru Bena Askerna na body.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu