Sleduj nás

UFC - Barboza Edson - Gaethje Justin

UFC - Barboza Edson - Gaethje Justin

Hlavní zápas UFC ve Philadelphii slibuje neskutečnou přestřelku dvou elitních postojářů lehké váhy. Podle výsledků ankety očekává 84 % fanoušků konec zápasu knockoutem. Barboza i  Gaethje disponují neskutečným arzenálem, díky kterému se málokdy odehraje plný počet kol.

Oba borci jdou do zápasu v podobné pozici. Potřebují potvrdit návrat na vítěznou vlnu. Gaethje nestačil na Poiriera a Alvareze, ale spravil si chuť rychlým ukončením Vicka. Barbozu porazili elitní wrestleři Nurmagomedov a Lee. Zpět do sedla ho vysadilo drtivé vítězství nad Hookerem.

Barboza Edson vs. Gaethje Justin na UFC v USA


Těžko hodnotit, který z nich nabízí divákům akčnější podívanou. Barboza má dynamický styl a pravděpodobně nejlepší kopy ze všech borců v UFC. Ukončil již soupeře kopem na hlavu, tělo i lowkickem. Justin The Highlight Gaethje zase vždy obhájí svou přezdívku. Prezentuje se agresivním způsobem boje a vyžívá se v tvrdých výměnách. Edson je k jeho atletickým schopnostem hodně chytrý bojovník a Gaethjeho za nátlakový způsob vytrestá. Každopádně nás čeká krásný zápas, kde se vyplatí i sázka na konec před limitem.


Další články