Sleduj nás

UFC - Barboza Edson - Gaethje Justin

UFC - Barboza Edson - Gaethje Justin

Hlavní zápas UFC ve Philadelphii slibuje neskutečnou přestřelku dvou elitních postojářů lehké váhy. Podle výsledků ankety očekává 84 % fanoušků konec zápasu knockoutem. Barboza i  Gaethje disponují neskutečným arzenálem, díky kterému se málokdy odehraje plný počet kol.

Oba borci jdou do zápasu v podobné pozici. Potřebují potvrdit návrat na vítěznou vlnu. Gaethje nestačil na Poiriera a Alvareze, ale spravil si chuť rychlým ukončením Vicka. Barbozu porazili elitní wrestleři Nurmagomedov a Lee. Zpět do sedla ho vysadilo drtivé vítězství nad Hookerem.

Barboza Edson vs. Gaethje Justin na UFC v USA


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Těžko hodnotit, který z nich nabízí divákům akčnější podívanou. Barboza má dynamický styl a pravděpodobně nejlepší kopy ze všech borců v UFC. Ukončil již soupeře kopem na hlavu, tělo i lowkickem. Justin The Highlight Gaethje zase vždy obhájí svou přezdívku. Prezentuje se agresivním způsobem boje a vyžívá se v tvrdých výměnách. Edson je k jeho atletickým schopnostem hodně chytrý bojovník a Gaethjeho za nátlakový způsob vytrestá. Každopádně nás čeká krásný zápas, kde se vyplatí i sázka na konec před limitem.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži