Sleduj nás

UFC 284 Randy Brown vs. Jack Della Maddalena: preview a sázkové tipy

UFC 284 Randy Brown vs. Jack Della Maddalena: preview a sázkové tipyFOTO: UFC

Víkend nabitý špičkovým MMA opět nenechá domácí fanoušky vyspat. Nejprve nás dnes večer čeká OKTAGON 39 a poté ze soboty na neděli v noci našlapaný turnaj UFC 284.

O dvou titulových bitvách jsme si již pověděli vše podstatné, ale za krátkou zmínku rozhodně stojí i další zápasy.

Fanoušci v australském Perthu mají na kartě několik domácích favoritů. Mezi ty, jejichž popularita roste raketovým tempem, patří objev veltrové divize Jack Della Maddalena. Šestadvacetiletý bojovník se do UFC dostal přes DWCS, kde v 2021 porazil na body Ange Loosa. Nutno podotknout, že to byla první a zároveň zatím poslední výhra na body, která se Jackovi udála.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dalších dvanáct vítězství přišlo před limitem, v drtivé většině knockoutem. Tak ostatně Maddalena ukončil všechny tři zápasy, které v UFC absolvoval. Za oběť mu padl Pete Rodriguez, Ramazan Emeev a Danny Roberts. Všichni již v prvním kole a za poslední dva shrábl navíc Australan Bonus za výkon večera.

Domácí mašinu na knockouty se pokusí zastavit zkušený Randy Brown, pro kterého to bude již patnáctý zápas v UFC. Poslední prohru utrpěl dvaatřicetiletý Jamajčan v roce 2020, kdy jej ukončil Vicente Luque. Od té doby čtyři výhry v řadě a skalpy borců, jako jsou Alex Oliveira, Jared Gooden nebo Khaos Williams.


Pro Maddalenu se bude jednat o největší kariérní výzvu, ve které si bude muset poradit s více než deseticentimetrovým handicapem v dosahu i výšce. Brown je navíc nebezpečný nejen v postoji, ale i na zemi. Vlastní hnědý pás v BJJ a pět vítězství získal díky submisím.

I tak je pro nás favoritem Maddalena. V zápase s Emeevem nám ukázal, že jeho obrana proti strhům jde stále nahoru a pokud bude boj probíhat v postoji, je jen otázkou času, kdy půjde Brown k zemi.

Maddalena skvěle kombinuje údery na hlavu s útoky na tělo a je neustále v tlaku. Věříme, že jej domácí prostředí nesváže a předvede výkon, jakého je schopný. Sázka na výhru Maddaleny knockoutem je ohodnocena kurzem 1,85.
 Další články