Sleduj nás

UFC 270: Dvě bitvy o titul, šílený Brazilec a hvězda Only Fans

UFC 270: Dvě bitvy o titul, šílený Brazilec a hvězda Only Fans
V sobotu v noci se Honda Centrum v Anaheimu doslova otřese v základech. V hlavním zápase turnaje UFC 270 se srazí dvě nejlepší těžké váhy současnosti. Zápas, který by sám o sobě prodal hromadu PPV, je jen třešničkou na našlapaném dortu, který přinese i boj o pás muší váhy. Těšit se můžeme i na šíleného Michela Pereiru nebo zatím stále neporaženého Iliu Topuriu.

UFC 270: Francis Ngannou vs. Ciryl Gane


Těžká váha dlouho nezažila dva takto výjimečné bojovníky, jako jsou Ngannou a Gane. Francis se dokázal poučit z vlastních chyb a na druhý pokus sebral titul Stipe Miocicovi, který kraloval v nejtěžší divizi rekordně dlouhou dobu. Cyril Gane se na vrchol probil s naprosto strojovou dokonalostí a jeho kariéra v MMA zatím nemá jedinou kaňku.

Oba využívají jiné zbraně, ale pro své soupeře jsou naprosto smrtící. Kamerunský Predátor bude i tentokrát spoléhat na svůj knockoutový potenciál, který vypadá, jako by měl v ruce neviditelnou cihlu. Bon Gamin bude věřit svému pohybu a fighterskému IQ. Jak vše dopadne, to je ve hvězdách, ale rozhodně to je zápas, který chceme vidět!

UFC 270: Video z váženíTřetí setkání během třinácti měsíců čeká dvě nejlepší muší váhy současného UFC. Divize, která se po odchodu Demetriouse Johnsona a Henryho Cejuda zdála zralá na rozpuštění, nyní táhne zájem fanoušků a oba aktéři titulového zápasu baví svým agresivním stylem.

Bývalý šampion Deiveson Figueiredo změnil před tímto zápasem kemp a využil pomoci Triple C Cejuda. Moreno si dál užívá svoji pohádku o prvním mexickém držiteli opasku a staví si z Lega. Jestli bude mít navrch síla a tvrdost zkušeného Brazilce nebo Morenův entuziasmus a tvrdá brada, to se dozvíme v neděli nad ránem.

Na kartě sledovaného turnaje je i Michel Pereira. Ten se měl představit již před týdnem v duelu s Muslimem Salikhovem, ale Král Kung fu z neznámých důvodů odstoupil. Zdivočelému Brazilci tak bude čelit Andre Fialho, pro kterého se bude jednat o premiéru v UFC. Sedmadvacetiletý Portugalec zatím sbíral zkušenosti v Bellatoru a Cage Fighters. V posledních čtyřech zápasech má samé výhry knockoutem a tak se můžeme těšit, že prověří Pereiru hlavně v postoji.

Výběr talentovaných jmen doplní Raoni Barcelos, Ilia Topuria nebo krásná Key Hansen. UFC 270 se již teď zdá jako jeden z turnajů, na který se bude dlouho vzpomínat. Hlavní kartu nám opět přinese kanál Premier Sport, celý turnaj je možné sledovat po zakoupení PPV v HD kvalitě nebo přes stream sázkových kanceláří.

UFC 270: Výsledky a fight card


Francis Ngannou vs. Ciryl Gane (na body)
Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo (na body)
Andre Fialho vs. Michel Pereira (na body)
Cody Stamann vs. Said Nurmagomedov (škrcení - kolo 1)
Michael Morales vs. Trevin Giles (technické KO - kolo 1)


Raoni Barcelos vs. Victor Henry (na body)
Tony Gravely vs. Saimon Oliveira (na body)
Jack Della Maddalena vs. Pete Rodriguez (technické KO - kolo 1)
Vanessa Demopoulos vs. Silvana Gomez Juarez (páka na ruku - kolo 1)
Matt Frevola vs. Genaro Valdez (technické KO - kolo 1)
Kay Hansen vs. Jasmine Jasudavicius (na body)

Další články