Sleduj nás

UFC 239 | Jon Jones vs. Thiago Santos: Informace, tipy na sázení a live stream online

UFC 239 | Jon Jones vs. Thiago Santos: Informace, tipy na sázení a live stream online

Hlavní událostí UFC 239 je očekávaná bitva o trůn polotěžké váhy mezi fenomenálním Jonem Jonesem a brazilským kladivem Thiago Santosem. Ten se pokusí šokovat svět a nejlepšímu bojovníkovi vyrvat pás šampióna.

Marreta Santos má nyní bilanci 21 výher a 6 porážek, kdy 71 % vítězství získal KO! Statistika signifikantních úderů hovoří o 5,01 úderu za minutu s přesností 51 %. Thiaga do titulového zápasu vystřelila šňůra 4 vyhraných zápasů. Poslední vítězství vidělo mnoho českých fandů MMA na vlastní oči, protože k němu došlo na pražském UFC proti Janu Blachowiczovi. Santos předvedl ohromně trpělivý výkon a počkal si na soupeřovu chybu. Ta přišla až ve třetím kole a bez váhání ji využil. Bylo z toho krásné KO a ocenění za výkon večera. Thiago má základy v thajském boxu a ani v oktagonu svou hru příliš nekomplikuje. Sází do soupeřů bombu za bombou a dobře ví, že když se jednou opravdu trefí, je konec. O jednostrannosti jeho projevu svědčí pouhých pět úspěšných strhů v UFC.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jon Jones v nedávném rozhovoru uvedl, že jeho cíl je 50 výher. Máme se tedy ještě na co těšit, protože momentální rekord 31letého Američana je 24 výher a 1 porážka, kdy 42 % vítězných zápasů ukončil KO. Jones má nyní sérii 17 výher v řadě a paradoxně nejblíže k porážce byl v posledním zápase. Březnová obhajoba, kdy narazil na Anthony Smitha, byla hrou na jednu branku, ale Jones ve čtvrtém kole zasáhl soupeře nelegálním kolenem a hrozila mu diskvalifikace. Smith ovšem prokázal srdce bojovníka i dobrý charakter a snadnou výhru odmítl. Jones v tomto duelu opět předvedl, že jeho styl je prostě unikátní a dovolil Anthonymu pouze 45 přesných úderů za plných pět kol! Sám trefoval tvrdé kopy na tělo, které soupeři zápas úplně znechutili. „Bones“ Jones má 4,48 signifikantních úderů za minutu s přesností 57 %. K tomu 2,07 strhu na zápas s úspěšností 47 %.


UFC 239: Jon Jones vs. Thiago Santos tipy na sázení

Vždy, když Jones vstoupí do klece, dokazuje, proč je v tomto sportu nejlepší. Nikdo jako on nedokáže kombinovat tvrdé kopy na kontrolu vzdálenosti a naprosto překvapivé údery z otočky nebo lokty. KO potencionál Brazilce je působivý a je třeba uznat, že i Jones může mít s Thiagovou dynamikou problémy. Pravdou ovšem je, že Jones poslední dekádu bojuje jen s absolutní špičkou, několik podobných borců již proti sobě měl a vždy našel přesvědčivou cestu k vítězství. Právě Bonesovo fighterské IQ je to, co ho činí natolik výjimečným. Sázka na výhru Jonese je jistota. Kurz tomu odpovídá a pohybuje se okolo 1.21. Rizikovější variantou je sázka na to, že se zápas přehoupne do druhé poloviny. Jones dokáže být hodně trpělivý a v zápasech se nikam nežene. Kurz na 2.5 kol a více je okolo 2.05.

Přidejte se k Tipsportu zde:
Dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

UFC 239: Jon Jones vs. Thiago Santos live stream online 

Stream live online zdarma můžete sledovat na stanici Nova Sport, kde vás celým večerem bude provázat zakladatel organizace Oktagon a MMA komentátor Ondřej Novotný. Na internetu budou i další dostupné live streamy, které jsou nám většinou k dispozici půl hodiny před zahájením turnaje. Hlavní karta začíná v neděli ve 4 hodiny ráno.Další články