Sleduj nás

UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2 a Cris Cyborg vs. Amanda Nunes, live výsledky

UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2 a Cris Cyborg vs. Amanda Nunes, live výsledky
Velmi dlouho očekávané UFC 232 je tady, a i když se nebude konat v proslulé T-Mobile Areně, tak si příznivci bojového umění přijdou na své. K vidění bude několik vzrušujících duelů a nás jistě už teď zajímá, jestli navrátilec Jon „Bones“ Jones dokáže i po tak dlouhé absenci navázat na svou proslulou jízdu, v níž by si rád vzal zpět, co mu kdysi náleželo.

Alexander Gustafsson v UFC

Pokud měl Jones ve své kariéře s někým v rámci boje problémy, pak to byl určitě právě Alexander Gustafsson, jenž nám nedávno přiznal, že od toho prvního neúspěchu z roku 2013, který jako porážku on sám nepočítá, na sobě tvrdě dřel a připravoval se na den, jako je tento. Celou svou přípravu věnoval jenom této odvetě a udělá tedy cokoliv, aby uspěl.

Jon „Bones“ Jones je se sebevědomím někde jinde. I když si příliš vzrušení za poslední měsíce neužil, nepočítáme-li tedy jeho neustálé boje s antidopingovou kontrolou, pak ani na okamžik nepochyboval o své nadvládě. Tu by nám měl potvrdil při odvetě s švédským protivníkem, po němž se hodlá opět zaměřit na Daniela Cormiera.

Cris Cyborg vs. Amanda Nunes


Chvíli před hlavním finále večera bude k vidění i brazilská bitva dvou možná nejlepších zápasnic, s jakými jste se kdy v rámci smíšeného bojového umění mohli setkat. Amanda Nunes prohlásila, že v bantamové váze už pro ni nejsou soupeři, a tak se rozhodla vyzvat šampionku z pérové váhy Cris Cyborg, jež se nese na vlně dvaceti výher v řadě.

Cristiane Justino je nepochybně papírovou favoritkou, ovšem protože jde o status nejlepší MMA zápasnice všech dob, nemůžeme odepsat ani Amandu, která celou přípravu nebrala na lehkou váhu. O tom svědčí i ten fakt, že první potenciální duel s Cyborg, co se měl uskutečnit před začátkem léta, odmítla, a to hlavně kvůli tomu, aby měla více času k tréninku. Ve volné chvilce si neváhejte připomenout události z tiskové konference nebo ceremoniálu vážení.

UFC 232, prelims


Andrei Arlovski vs. Walt Harris - Vítěz: Harris (Na body - Kolo 3)
Megan Anderson vs. Cat Zingano - Vítěz: Anderson (Na body - Kolo 3)
Douglas Silva de Andrade vs. Petr Yan - Vítěz: Yan (Technické KO - Kolo 2)
Ryan Hall vs. B.J. Penn - Vítěz: Hall (Vzdání soupeře - Kolo 1)UFC 232, main card (Start cca ve 4h ráno)


Jon Jones vs. Alexander Gustafsson - Vítěz: Jones (KO - Kolo 3)
Cris Cyborg vs. Amanda Nunes - Vítěz: Nunes (KO - Kolo 1)
Michael Chiesa vs. Carlos Condit - Vítěz: Chiesa (Vzdání soupeře - Kolo 2)
Corey Anderson vs. Ilir Latifi - Vítěz: Anderson (Na body - Kolo 3)
Chad Mendes vs. Alex Volkanovski - Vítěz: Volkanovski (Technické KO - Kolo 2)


Další články