Sleduj nás

Tysona nebudu šetřit. Jde do zápasu, tak ať počítá, že dostane skutečné granáty, říká Jake Paul

Tysona nebudu šetřit. Jde do zápasu, tak ať počítá, že dostane skutečné granáty, říká Jake PaulFOTO: TOP RANK

Žádná exhibice či přátelské plácání se z jeho strany rozhodně konat nebudou. Mike Tyson musí dostat KO.

Od zápasu nás dělí čtyři měsíce, přesto celá široká veřejnost stále vstřebává tu novinku, že se jejich boxerská ikona vrací zpátky do ringu. A o to více jsou všichni překvapení, že jde do boje s o třicet let mladším soupeřem.

Jake Paul je v mysli mnoha lidí pořád vyobrazován jako pouhý YouTuber či postavička z Disney kanálu, ale on sám posledních pět let tvrdě trénuje. Protože má ohromné finanční zázemí a prakticky žádné povinnosti, může svému koníčku obětovat spoustu času a vypilovat se na jednoho z nejlepších boxerů dnešní doby. To je koneckonců i jeho cíl.

„Když jsem s boxem začínal, nebylo mým cílem tuto hru jenom oživit, ale zároveň všem dokázat, že i pouhý YouTuber, jak vy to rádi říkáte, se může stát šampionem. Vše je to o nastavení mysli a tvrdé dřině a já, troufám si říci, zvládám dobře oboje,“ uvedl Paul.

V podstatě všechny jeho duely jsou svým způsobem nějak kontroverzní. Převážně kvůli tomu, že jsou jeho soupeři starší než on. Mike Tyson není výjimkou a ani s ním nehodlá hrát nějakou hru.


„Mike Tyson je legenda. Na světě pomalu není člověk, který by ho neznal. I když jste mladší generace a jeho zápasy jste nezažili, tak stále víte, o koho jde. Hodně se podepsal pod to, jak se tento sport vyvinul, a já se teď podepíšu pod to, abych jeho éru ukončil,“ pronesl.

„To neříkám proto, abych se ho snažil ponížit, to říkám proto, že Mike přijal zápas, kde mi půjde po krku. A kdybych nejel naplno, tak se klidně může stát, že ukončí on mě. Prostě spolu máme zápas a ten je opravdový. Pokud si někdo myslí, že si jdeme pinknout nějakou exhibici, tak jste na omylu, lidi. Mike dostane opravdové granáty a já se ho budu snažit ukončit co nejdříve,“ dodal Paul.

Svým způsobem se Jakeovi nemůžeme divit, že ten souboj chce vyhrát, nechce se dostat na přední stránky sportovních deníků s titulkem, jenž by mluvil o jeho prohře, spíše mu je širokou veřejností vyčítáno, že na něco takového vůbec přistoupil. Jeho starší bratr Logan měl dostatek důstojnosti, aby takovýto zápas odmítl, Jake po něm naopak skočil jako slepice po flusu.Další články