Sleduj nás

Tyson Fury: Tomuto soupeři budu čelit hned po Usykovi!

Tyson Fury: Tomuto soupeři budu čelit hned po Usykovi! FOTO: Shutterstock

Tyson Fury odhalil své bojové plány pro nový rok. V merku má tři jména, přičemž jedno je už teď prakticky oficiálně potvrzené.

Gypsy King často střídá své názory jako ponožky, ovšem jedno mu upřít nelze. To je jeho láska k boxu a touha po úspěchu. V rámci tohoto hesla se pokusí sjednotit všechny pásy těžké váhy v boji proti Oleksandru Usykovi. Tato bitva je už prakticky domluvena, pouze ji zbývá stvrdit podpisem. K duelu by pak mělo dojít nejspíše v dubnu či květnu v Saúdské Arábii.

Ač by si člověk, zejména zápasník, neměl dělat dlouhodobé plány, Tyson Fury toto pravidlo nedodržuje. Již teď ví, že hned po Usykovi bude chtít splnit slib, který dal dnes už UFC veteránovi a bývalému šampionovi těžké váhy Francisovi Ngannouovi.


„Já a Francis se musíme utkat. To, co plánujeme, je zase úplně jiný druh zábavy, který přiláká velkou pozornost. Dáme lidem show a vypustíme pár bomb v malých rukavicích. Doufám, že se mě Francis nebude bát, ale koneckonců tu šanci, aby mě vypnul, bude mít také. V malých rukavicích ta šance bude daleko vyšší,“ přibližoval Fury.

A dále přijdou na řadu šampionské povinnosti. „Potom se budu řídit tím, co bude potřeba. Zdali to bude obhajoba pásu WBC, kde vzejde povinný vyzývatel z duelu Wilder vs. Ruiz, anebo někdo z federace WBA, na tom nezáleží. Kdokoliv přijde další, ten dostane léčbu stejnou medicínou, kterou už léta nabízím,“ řekl Fury pro GiveMeSport. 


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články