Sleduj nás

Tyson Fury reaguje na Whiteovu pozvánku do UFC: S Jonesem se utkám, ale pravidla určím já!

Tyson Fury reaguje na Whiteovu pozvánku do UFC: S Jonesem se utkám, ale pravidla určím já! FOTO: UFC

Tyson Fury a Jon Jones se spolu chytli na sociálních sítích a vše nasvědčovalo tomu, že jsou připraveni si své spory vyříkat v boji. Otěží se chopil Dana White, který oběma bojovníkům nabídl možnost uspořádat souboj pod záštitou UFC.

„Jsme tu, abychom doručovali lidem tu nejlepší show, a co lepšího by mohlo být, než je zápas dvou největších monster ve svém oboru?“ zeptal se Dana White na YouTube kanálu BroBible.

„Já jsem Tysona již kontaktoval a sdělil jsem mu, že pokud ten spor s Jonesem myslí vážně a chce si ho vyříkat, UFC mu to umožní. My mu tu možnost dáme, a dokonce mu i dobře zaplatíme,“ naznačil, že je více než připravený uspořádat jednu z největších bitev v celé historii.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jak jsme se ale následně dozvěděli, Whiteova nabídka se týkala především zápasu, který by se nesl pod taktovkou MMA pravidel. To je pro boxera, ač světových kvalit, celkem problém. Co se to Gypsy King dozvěděl, tak ihned uvedl věci na pravou míru.

„Já nejsem žádný pozemní povaleč. Pokud si mě přejete vidět bojovat v UFC, tak pouze s boxerskými pravidly. Nebudu se s nikým muchlat na zemi. Já jsem válečník a rány rozdávám a přijímám pouze v postoji,“ zněl Furyho vzkaz, který vyslal skrze své sociální sítě.


Nyní je tedy opět řada na Jonesovi, jak se rozhodne. Pokud by souhlasil s boxerskými pravidly, pak mu Whiteova přízeň zůstane nakloněna a duel s Furym klidně uspořádá. Všichni ovšem nicméně víme, že čistě v boxu Jones nebude mít žádnou šanci. Stejně tak, jako by Fury neměl šanci v MMA.


Další články