Sleduj nás

Tyson Fury předpovídá, jak naloží s trpaslíkem Oleksandrem Usykem

Tyson Fury předpovídá, jak naloží s trpaslíkem Oleksandrem UsykemFOTO: Shutterstock

Tyson Fury je naprosto přesvědčený, že jeho duel proti Oleksandru Usykovi nedojde do šestého kola. 

Doposud ten souboj oficiálně oznámený nebyl, ale co nevidět by se tak mělo napravit, díky čemuž si i Gypsy King dovolil do světa vyslat zápasnickou predikci. V té spoléhá na své fyzické proporce a obávanou KO sílu, která údajně jeho ukrajinskému protějšku nebude vůbec chutnat. 

„Já i SugarHill Steward (Tysonův trenér) jsme přesvědčeni, že pokud tento zápas dojde do šestého kola, tak to bude znamenat, že jsem v něm podal totálně na hovno výkon. Říkám to, jak to je. Usyka sejmu do šestého kola, a pokud ne, tak jsem měl na hovno zápas,“ dělil se Fury o svůj názor. 


„Co se mě týče, já vím, že vyhraji nejpozději v pátém kole. Sugar si myslí, že to bude ve čtvrtém, tak jsme se vsadili, kdo z nás dvou bude blíže pravdě. Usyk je zas*aný malý trpaslík a v těžké váze nemá co pohledávat. Až narazí na rakety Gypsyho Kinga, tak bude litovat, že do boje se mnou vůbec vstoupil,“ řekl Fury na kanálu SecondsOut.

Nyní už zbývá jenom vyřešit, kdy se tohoto souboje dočkáme. Mnohé zdroje nás odkazují na duben a patrně Saúdskou Arábii, která měla vyhrát dražbu ohledně místa konání. Tyto informace k nám putují ze stáje Matchroom Boxing, nicméně stvrzené podpisem smlouvy ještě oficiálně nebyly. Jak ovšem bylo řečeno, obecně převládají pozitiva, že vše dojde k úspěšnému završení. 


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články