Sleduj nás

Tyson Fury potvrzuje výběr příštího soupeře a předvídá, jak s ním zamete

Tyson Fury potvrzuje výběr příštího soupeře a předvídá, jak s ním zamete
Tyson Fury potvrdil, že ihned po výhře nad Derekem Chisorou zahájil jednání ohledně svého příštího zápasu. A už se nemůže dočkat!

Vzhledem k tomu, jak si s námi v minulosti osud hrál, se fanoušci už pomalu bojí na něco těšit. Pokud si ale máme stále sdílet informace týkající se aktuálního dění, pak je třeba zmínit, že se opět rozeběhla jednání ohledně velkého sjednocujícího souboje.

Tyson Fury nyní o víkendu na Tottenham Hotspur Stadium zdemoloval Dereka Chisoru, načež hned vyzval Oleksandra Usyka. Ten se sice jen usmíval a kvůli své absenci znalosti angličtiny nic neřekl, ale Tysonovu bojovou pobídku nakonec přijal. Teď tedy započala jednání, aby došlo k úspěšné realizaci.


„Ano, jednání skutečna započala. Dejme konečně lidem ten sjednocující fight, na který dlouhá léta čekají! Už je třeba, aby ho někdo doručil. Apeluji na Usyka, aby ukázal nějaké koule, a i když nemá žádnou šanci vyhrát, tak ať se aspoň zachová jako chlap!“ prohlásil Fury před kamerami BT Sport.

Předem si však možná odskočí na operační sál. „Zřejmě budu muset na operaci s loktem, ale rekonvalescence by mi neměla zabrat déle jak šest týdnů. Takže pořád věřím, že ten fight můžeme uspořádat v první čtvrtině příštího roku,“ konstatoval Fury.


A jak s Usykem naloží? „Je to zas*aný malý trpaslík, který naposledy přemohl kulturistu, kterému chyběly jakékoliv znalosti boxu. Já nejsem žádný pos*aný kulturista, já jsem světový šampion. Já mu v tom ringu nic nedovolím. Vůbec netuším, s čím na mě může chtít vyrukovat, protože nevidím nic, v čem by byl lepší. Zatluču ho do země jako všechny ostatní trpaslíky,“ předvídá úřadující šampion těžké váhy WBC.

https://top-fight.cz/box/wladimir-klitschko-posledni-tanec-se-blizi-rad-bych-odvetu-s-furym/

Další články