Sleduj nás

Tyson Fury potvrdil, že utrpěl během přípravy na Deontaye Wildera zranění

Tyson Fury potvrdil, že utrpěl během přípravy na Deontaye Wildera zranění

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) potvrdil, že se během začátku tréninkového kempu zranil. Zároveň se nás však snažil ujistit, že to na jeho zápas s Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) nebude mít vliv.

Gypsy King se již tento víkend v noci ze soboty na neděli postaví proti šampionovi těžké váhy federace WBC, který má za sebou deset úspěšných obhajob. Fury dal zapomenout na své staré metody, a tak si do velmi vyhlížené odvety zvolil nového trenéra, jenž mu měl pomoci se změnou bojového stylu. Cílem má být výhra na KO, nikoliv na body.

Co však osud nechtěl, začátek přípravného kempu se pro britského obra nevyvíjel údajně moc dobře. Doposud jsme o tom mohli zaslechnout jen jisté spekulace, ale netušili jsme, zda jsou pravdivé, nyní je máme potvrzené.

Pacquiao tipuje výsledek zápasu Wilder vs. Fury 2!

„Je to tak, naneštěstí jsem si poranil obě nohy a oba kotníky. Nebylo to nic příjemného, ale mohu vás ujistit, že to na můj pohyb během zápasu nebude mít vliv. Stalo se to na začátku kempu, byla to nešťastná nehoda, ale i s takovými věcmi musí člověk počítat,“ svěřoval se Fury.


Ve výsledku můžeme být zvědaví, jak si Tyson povede a s jakou taktikou vůbec přijde. Celé dva měsíce nám totiž hlásil, že piluje nový styl, se kterým chce Wildera knokautovat. Rovněž ale musíme počítat s tím, že může jít o úmyslné balamucení, aby zmátl soupeře. Vždyť i sám Fury si na poslední tiskové konferenci z Wildera vystřelil: „Vůbec nevíš, co proti mně můžeš očekávat.“ A to je právě i ta hádanka pro nás.

Klitschko naznačil, za jakých podmínek by se vrátil do ringu


Další články