Sleduj nás

Tyson Fury potvrdil návrat z důchodu. Výběr soupeře vás překvapí

Tyson Fury potvrdil návrat z důchodu. Výběr soupeře vás překvapí
„Neustále mě vyzýváte, abych se vrátil. Tak já to tedy udělám, ale bude to za mých podmínek!“

Tyson Fury je v podstatě už světový fenomén a nejlepší boxer těžké váhy současnosti. Jeho odchod do důchodu spousta lidí špatně nesla, a tak na něho pravidelně apelovali, aby si svůj verdikt ještě rozmyslel. A on to udělal.

„Spousta lidí si neuvědomuje, jak je tohle nebezpečný byznys. To je pořád dej si ještě jeden zápas, pak druhý zápas, třetí zápas, ale kdybych potom skončil na vozíčku, protože jsem si dal ten fight navíc, tak vy mi už ten čas nevrátíte.


Co by pro vás ovšem Gypsy King neudělal. Neustále mě vyzýváte, abych se vrátil, tak já to tedy udělám. Ale bude to za mých podmínek!

Tahle výzva jde za Derekem ‚Sráčem‘ Chisorou. Tvá přezdívka zní ‚War‘, ale měli bychom tě spíše nazývat kuřetem, protože se skutečné válce vyhýbáš. Utíkáš z naší trilogie a odoláváš největší výplatě svého života! Podepiš konečně tu smlouvu! Přestaň být srabem!“


tyson fury reakce zapas

Tyson Fury si nepochybně počká na výsledek bitvy mezi Joshou a Usykem, ale ještě předtím by se rád zahřál na papírově slabším soupeři. S Derekem Chirosou ho navíc pojí společná minulost, jelikož se s ním již dvakrát setkal. V obou případech samozřejmě vyhrál.

Chisora je anglický veterán, na kontě má 45 profesionálních zápasů a 33 z nich vyhrál. Naposledy si poradil s Kubratem Pulevem. Do duelu s Furym se podle současných indicií zatím nežene, i když je fakt, že ta finanční odměna by ho mohla přemluvit.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články