Sleduj nás

Tyson Fury otevřeně o Wilderovi. Co je to za člověka a kam ho řadí v boxerské historii?

Tyson Fury otevřeně o Wilderovi. Co je to za člověka a kam ho řadí v boxerské historii? FOTO: Shutterstock

I navzdory tomu všemu, co o něm jeho soupeř řekl, nesmýšlí Tyson Fury o Wilderovi vůbec zle. 

Tyson Fury si plnil své mediální povinnost a novináři ze serveru boxingscene.com se ho zeptali, zdali plánuje čtvrtý souboj s Deontayem Wilderem, o kterém se mluví, a jak se na svého amerického oponenta dívá. Gypsy King s rukou na srdci podal tu nejupřímnější možnou odpověď.

„Původně jsem měl Wildera za klauna a blba, ale věřím, že někde uvnitř to není úplně zlý člověk. Pouze se jako klaun chová, když mě neustále osočuje, že jsem podváděl, zaklel ho nějakou cikánskou kletbou a kdo ví co ještě… 


Také musím ale říct, že když opomenu toto jeho chování, tak je to úžasný boxer, který byl nejtěžším soupeřem mé kariéry. Na tu trilogii s ním nikdy nezapomenu, protože je to člověk, který je schopen v kterýkoliv okamžik toho druhého knokautovat. 

Stačí chvilka nepozornosti a Deontay vás dostane. Všechny tři zápasy pro mě byly extra nebezpečné a v kterýkoliv moment mohlo být hotovo. Deontay vypnul všechny soupeře, kterým čelil, kromě mě. 


Já osobně věřím tomu, že to je druhý nejlepší boxer současnosti. Až na mě porazí všechny, co se proti němu postaví. Je to také historicky nejúspěšnější knokautér v našem sportu, což jenom potvrzuje to, jak je nebezpečný. Jsem rád za tu trilogii s ním a za ni mu děkuju. A jestli bude čtvrtý zápas, to rozhodne jenom osud. Určitě to možné je,“ vypověděl Tyson Fury. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články