Sleduj nás

Tyson Fury odhalil taktiku, kterou má připravenou na Dilliana Whytea. Počítá s ukončením před limitem

Tyson Fury odhalil taktiku, kterou má připravenou na Dilliana Whytea. Počítá s ukončením před limitem
Tyson Fury 23. dubna vstoupí dost možná do svého posledního profesionálního boxerského zápasu.

V něm se utká se svým dobře známým rivalem Dillianem Whytem, jemuž náleží role dočasného šampiona těžké váhy WBC, a jelikož jsou oba borci Britové, bylo místo realizace jejich bitvy asi předem jasné.

„Jsem rád, že zamíříme do Wembley, lidé si zaslouží ten největší domácí fight na největším domácím stadionu. A samozřejmě se postarám také o to nejlepší možné KO!“ hovoří Fury, který zároveň oznámil, že Whyte bude jeho posledním soupeřem, než pověsí rukavice na hřebík.

„Nebudu se s tím nějak párat, mám už po krk této hry. Rád vám klidně povím můj gameplan, protože vím, že s ním Dillian nic neudělá…

Od začátku půjdu přímo po něm. Těžká britská artilerie od zaznění gongu vyrazí kupředu a bude zahánět vše, co se jí postaví do cesty. A až Whyte nebude mít kam ustupovat, přijde jasné a zničující KO,“ predikuje. Vše má být tedy jen otázkou času, než Whyte nebude schopný Furyho nátlaku vzdorovat.


Ačkoliv je Gypsy King poměrně jasným papírovým favoritem, bylo by zajímavé sledovat, jak by se jeho názor ohledně důchodu změnil, kdyby tento zápas prohrál. Takto je zatím neporažený, což je v těžké váze věc, kterou se jen tak někdo nemůže chlubit.

Další články