Sleduj nás

Tyson Fury mění plány! Kdy hodlá ukončit kariéru?

Tyson Fury mění plány! Kdy hodlá ukončit kariéru?

Aktuální král těžké váhy federace WBC Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO) se pro stanici ESPN rozpovídal o tom, jakým směrem se bude vyvíjet jeho kariéra.

Původní plán zněl totiž tak, že před britským velikánem leží poslední tři zápasy, po nichž pověsí rukavice na hřebík.

Tyson Fury hovoří o konci kariéry


„Čeká mě trilogie s Wilderem, pak bych se rád utkal s Joshuou a na závěr bych dal šanci Chisorovi  anebo Whyteovi, který dlouho čeká na svou příležitost,“ řekl před pár měsíci Fury.

Tato slova však nyní už neplatí. Současná jednička těžké váhy celou situaci přehodnotila a dospěla k závěru, že nemá cenu končit, dokud se ona sama na to ještě necítí.


„Chystám se bojovat do svých čtyřiceti!“ překvapil náhle obr z Manchesteru. „Uvažoval jsem o tom, stejně zde není příliš jiných věcí, které bych mohl dělat,“ pokračoval.

Tyson Fury je opravdovou legendou v boxu

Jedenatřicetiletý Brit nedávno podotkl, že si svůj čas v tělocvičně skutečně užívá a druhý zápas s Deontayem Wilderem navíc považuje za jeden ze svých nejlepších vůbec. Byla to naprostá demolice, která mu nalila do žil čerstvou krev.


„Právě jsem zničil jednoho z nejtěžších soupeřů, které v tomto sportu můžete potkat. Všichni viděli, co jsem Wilderovi udělal,“ usmíval se Fury a naznačoval, že kdokoliv přijde na řadu další, na toho bude čekat stejný osud.


Další články