Sleduj nás

Tyson Fury i Deontay Wilder se shodují: 100% na nás teď čeká odveta

Tyson Fury i Deontay Wilder se shodují: 100% na nás teď čeká odveta

První bitva nic nevyřešila, proto by měl nastat druhý zápas, jenž vše rozlouskne. Aspoň takto se mezi sebou domluvili oba aktéři horké noci z 2. listopadu, kteří se po dvanácti dlouhých kolech rozešli smírně. 

Původně se měl vítěz z této dvojice v dubnu nového roku utkat také s doposud neporaženým Anthonym Joshuou, avšak zdali se budou držet svého slova, které si dali prakticky stále ještě pár chvil po zápase, pak se můžeme těšit na velkolepý souboj číslo 2. 

Tyson Fury i Deontay Wilder se shodují


„Stoprocentně na nás teď čeká odveta,“ netajil se ničím Fury. „Jsme dva šampioni. Na zemi byste nenašli dva lepší bojovníky z těžké váhy, než jsme právě my dva,“ pokračoval Gipsy King. 

Dle jeho výpovědi vyhrál první vzájemné měření sil na body. „Nacházíme se na nepřátelské půdě, na níž jsem se sice dvakrát odporoučel k zemi, ale přesto věřím, že jsem ten duel vyhrál,“ svěřoval se. 


V každém případě je plně připravený dát věci opět do pohybu. „Bojoval jsem s Kličkem v Německu, bojoval jsem s Wilderem v Americe a jsem připravený si to zopakovat. Bůh žehnej Americe, Cigánský Král je zpátky,“ uvedl s jistou dávkou sebevědomí, které se mu opět vrátilo. 

Tutéž myšlenku sdílel i Wilder. „Samozřejmě i já bych si přál odvetu. Proč ne? Dejme fanouškům to, co si přejí vidět,“ uvedl borec se čtyřiceti výhrami a teď už i jednou remízou.


Odveta by přinesla také možnost napravit řadu chyb. „Já sám jsem nepodal výkon, jaký bych od sebe očekával. Mohu jen slíbit, že příště bych byl hbitější a přesnější,“ doplnil.


Další články