Sleduj nás

Tyron Woodley uvedl, kdo je jeho MMA GOAT a jak vysoko řadí sebe

Tyron Woodley uvedl, kdo je jeho MMA GOAT a jak vysoko řadí sebe
I když Woodleymu nevyšel závěr kariéry, stále se řadí mezi deset nejlepších bojovníků celé historie MMA.

„The Chosen One“ vládl velterové váze UFC od července 2016 až do března roku 2019. V době svého panování si na konto připsal čtyři výhry a jednu remízu, což rozhodně není špatný počin. Nebýt toho naprostého fiaska v závěru kariéry, lidé by se na jeho úspěchy dneska dívali úplně jinak.

Woodley a jeho špatný box


Woodley ovšem věří, že není podstatné, co si o něm myslí ostatní. Důležité je, jak se vidí on sám. A on sám se považuje za legendu celé historie smíšených bojových umění. Dokonce by se zařadil i do takové hvězdné sestavy, kterou tvoří Anderson Silva, Jon Jones, Georges St.Pierre, Royce Gracie a další.

„MMA je jedním z nejtěžších sportů planety a já věřím, že jsem se jím za svých aktivních let prodíral celkem dobře. Porazil jsem jedny z největších jmen, a i když jsem v závěru kariéry mohl být agresivnější, stále se řadím mezi elitu,“ domnívá se bývalý velterový šampion.


woodley jake paul treti zapas Woodley před boxerským soubojem

Kdo je tedy ve Woodleyho očích zcela nejlepší?


„Podle mě je to Anderson Silva. Měl nejdelší sérii výher, vyhrával čestně a k soupeřům se uměl chovat. Za to ho uznávám. Dobrý byl i Demetrious Johnson, velmi komplexní bojovník, kterého řadím hned za něj. A nesmím zapomenout ani na Georgese St.Pierra,“ řekl Woodley.

A kam by zařadil sám sebe? „Podle mě jsem byl natolik dobrých, abych si vysloužil místo v elitní desítce. Neřeknu na jakou pozici, ale určitě si zasloužím být v desítce nejlepších,“ myslí si dřívější vládce velterové váhy.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články