Sleduj nás

Ty že mě porazíš? Maximálně tak ve svých snech, tlusťochu! nepáral se Ngannou s Jonesem

Ty že mě porazíš? Maximálně tak ve svých snech, tlusťochu! nepáral se Ngannou s JonesemFOTO: UFC

Jon Jones opět oživil myšlenku zápasu s Francisem Ngannouem a hned z fleku předpověděl, že by ho porazil. To se ale Predátorovi jaksi nelíbilo.

Francis Ngannou je teď na bojovém trhu díky svému vstupu do boxerského světa žhavým zbožím. O zápas s ním volá prakticky každé velké jméno a jedno takové náleželo i Jonu Jonesovi.

Současný šampion těžké váhy UFC ve studiu BT Sports oznámil, že má před sebou v rámci své MMA kariéry ještě dobré tři souboje. Popřel tak zprávy o tom, že se chystá do důchodu. Mezi vysněné soupeře pak jmenoval Stipeho Miocice, Toma Aspinalla a Francise Ngannoua. U všech si zároveň trochu rýpnul, že by je hravě porazil.


Zatímco Stipe a Tom zůstali zticha, Ngannou si tuto připomínku líbit nenechal. Jakožto autor nejsilnějšího úderu na boxerském trenažeru v rámci všech těžkých vah napříč všemi bojovými sporty Jonese varoval, jaká slova vůči jeho osobě volí.

„Jone, Jone, Jone. Dovol mi se ti připomenout, že když jsme byli oba v UFC, tak ses mi dva roky vyhýbal. Dlouhé dva roky jsi hledal různé způsoby, jak se mi vyhnout širokým obloukem. A teprve ve chvíli, kdy jsem opustil UFC, ses přihlásil o slovo. To tvoje manévrování je už profláknuté. Jsem přesvědčený, že jsi na tu bídu, kterou jsem si pro tebe chystal, nebyl připravený,“ odvětil Predátor.


„Upřímně se ti musím smát. Ty že mě porazíš? Maximálně tak ve svých snech. Jen se na sebe teď podívej. Brutálně jsi zestárl, ztloustl a nepochybně jsi i ztratil formu. To já tvrdě dřu každý den a s tebou bych vytřel podlahu. Pokud najdeš způsob, jak bych ti to mohl dokázat, jsem tomu otevřený. Já se snažil ti čelit celé dva roky, teď je řada na tobě,“ uvedl Ngannou.

Predátor býval šampionem těžké váhy UFC, po němž žezlo převzal právě Jones. Nyní působí oba bijci v jiných organizacích a aby se proti sobě mohli postavit, museli by od svých zaměstnavatelů získat povolení. A to je zejména v případě UFC prakticky nereálná věc.


Další články