Sleduj nás

Tuto částku údajně Wilder požaduje, aby ustoupil ve prospěch duelu Fury vs. Joshua

Tuto částku údajně Wilder požaduje, aby ustoupil ve prospěch duelu Fury vs. Joshua

Ze zámoří k nám začaly přilétat první vlaštovky nesoucí informace o tom, jak postupuje vyjednávání případného sjednocujícího souboje mezi Tysonem Furym a Anthonym Joshuou.

Současná situace se nikterak nezměnila. Aby k takto velkému zápasu mohlo dojít, musí se oba britští šampioni oprostit od svých smluv, které je vážou k bitvám s jinými soupeři. V případě Furyho je to trilogie s Wilderem, v případě Joshuy obhajoba s Pulevem.

fury_wilder_box


Hned několik amerických serverů hlásí, že si Deontay Wilder, který je momentálně po operaci bicepsu, žádá 10 milionů dolarů, má-li odstoupit od smlouvy, podle níž má právo na třetí měření sil s „Gypsym Kingem“.

Tato podmínka však není jediná. Jakmile se alabamský knokautér uzdraví, pak požaduje, aby mohl čelit vítězi velkého sjednocujícího duelu. V takovém případě by to pro něj byla win-win situace, neboť by si velmi slušně vydělal a ještě by mohl bojovat o všechny prestižní pásy.


Jak se k těmto zprávám staví promotéři nynějších šampionů, to jsme zatím neslyšeli. Jeden ostrý a celkem přesně mířený direkt si však neodpustil Tyson Fury, jenž nečekal, že by jeho americký protějšek od další bitvy ucuknul takhle snadno. I proto se nebál podotknout, že se Wilder jen snaží oddálit další bití, které je stejně nevyhnutelné


Další články