Sleduj nás

Turnaje ve fackování se vrátí s ještě větší intenzitou. Taková KO jinde neuvidíte! těší se Dana White

Turnaje ve fackování se vrátí s ještě větší intenzitou. Taková KO jinde neuvidíte! těší se Dana WhiteFoto: Power Slap

Stoupnout si ke stolku a vydržet až tři rány otevřenou dlaní ruky. KO je prakticky zaručeno, a to je to, co lidi nejvíce baví.

Je to bizár, o tom žádná, ale tento bizár minimálně v USA táhne, a proto nám nyní startuje Power Slap: Road to the Title, do které jsou pozváni soutěžící ze všech koutů světa, kteří se mohou profackovat až do finále a vysloužit si lístek do samotné fackovací ligy vedené Danou Whitem.

„Už teď evidujeme enormní zájem, bylo opravdu těžké si vybrat. Až se dostaneme za hranice Las Vegas a rozjedeme fackovací turnaje ve více státech, bude to pro nás jednodušší. Zatím jsme ale odkázání pouze na Nevadu, a proto si vybíráme jen pár vyvolených,“ vysvětloval hlavní tvůrce celé této bizarní zábavy Dana White.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Velké turnaje Power Slapu pro tento rok skončily, další je v plánu až na únor toho příštího. Do té doby nám bude dělat společnost náborová soutěž, jejíž první díl odstartoval již dnes v noci na oficiálních stránkách organizace.

„Právě nám začíná druhá sezona Power Slap: Road to the Title, kde se mohou soutěžící blýsknout famózními výkony a vysloužit si tak lístek do naší organizace. Pokud to zvládnou, pak můžou jít ještě dál a třeba zabojovat i o titul, kdo ví,“ poznamenával White. 


„Vždy všem klukům říkám, aby ze sebe vydali to nejlepší: ‚Sleduje vás celý svět!‘ Diváci jsou nadšení, protože taková KO jinde nevidí. A kdo vyhrává na KO a umí nadchnout diváky, ten má u nás čestné místo,“ vysvětloval White, jakým prioritám dává přednost.

Kdo tedy úspěšně projde tímto náborem, bude se moct již v únoru představit na turnaji Power Slap 6. Dle Whitea půjde o doposud nejlepší galavečer vůbec.

„Díky tomu, jak rosteme, nás sleduje stále více a více lidí. Facky jsou nyní sportem číslo jedna v Americe a díky sponzorům a neustálému zájmu se brzy budeme moct posunout i do jiných koutů jak USA, tak posléze i světa,“ uvedl natěšený White na uvítací tiskové konferenci.Další články