Sleduj nás

Tři nejoblíbenější UFC zápasníci Mikea Tysona?

Tři nejoblíbenější UFC zápasníci Mikea Tysona?

Legendární boxer „Iron“ Mike Tyson, který nedávno ohlásil svůj bojový comeback, prozradil jména svých tří oblíbených zápasníků z nitra UFC. Jeho výběr vás možná překvapí. 

„Je spousta chlápků, které tam obdivuji, ovšem kdybych měl jmenovat, tak řeknu Khabib (Nurmagomedov), Jon Jones a Colby Covington. Ale rozhodně nejsou jediní. V současné chvíli se tam klube spousta zajímavých mladých talentů,“ odhalil „Nejděsivější muž planety“ během živého přenosu na svém Instagramu.

Svůj výběr Tyson nijak nevysvětlil, ale pokud hrábneme trochu do minulosti, můžeme si ho snadno odůvodnit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

khabib_tyson

Když Tyson vyrazil na turné do Ruska, nemohl si vynachválit Khabibův přínos pro současné MMA. „Je to nejdominantnější šampion, jakého znám,“ řekl o něm a zároveň poukázal na Orlův výkon proti Conorovi McGregorovi. „Conor je mediální hvězda, která umí promovat zápasy, ale kdyby měl desetkrát bojovat s Khabibem, ani jednou ho nedá,“ chválil kvality doposud stále neporaženého zápasníka, jenž slíbil, že až dokončí svou práci v UFC, tak se přesune alespoň na jeden duel do boxerského ringu, kde si přeje, aby právě Mike stál v jeho rohu.


Druhým jmenovaným je Jon Jones a s ním Mikea pro změnu váže proslulý venkovní sparing, který se nesl na troše toho přátelského nádechu. Stalo se tak v roce 2014, kdy měla zmíněná dvojka šanci se trochu lépe poznat. „Bonese“ tehdy dělilo jen pár chvil od povinné obhajoby svého pásu z polotěžké váhy proti Danielovi Cormierovi, který se v té době ocital ještě bez porážky. Jones vyhrál jednomyslným rozhodnutím na body.

Jediný, kdo s Tysonem nemá spjatou minulost, je Colby Covington. Občas se tato dvojka vřele pozdravila na internetu, ovšem pokud mělo něco boxerskou legendu na bývalém dočasném šampionovi velterové váhy upoutat, pak je to jeho patriotství a mnohdy až přehnaná drzost. Nutno dodat, a ne každý to ví, Colby se svým trash-talkem začal, protože mu hrozil konec v UFC. Ačkoliv se pohyboval v první desítce žebříčku, nebyl zrovna pro všechny atraktivní. Tato situace se však po skalpu Demiana Maie a pár nadávkách na diváky a vedení organizace změnila.Další články