Sleduj nás

Trenér McGregora přiznává: Dostali jsme slušnou nabídku na boxerský duel

Trenér McGregora přiznává: Dostali jsme slušnou nabídku na boxerský duel

I když nám sám irský zápasník prozradil, že se na scéně neobjeví znovu dříve než v následujícím roce, již teď je o jeho služby velký zájem. To nám mimo jiné prozradil i jeho trenér John Kavanagh. 

Ten se při svém rozhovoru u youtubera True Georgieho příliš nerozpakoval a ihned přiznal, co se děje. „O souboj s Conorem je teď opravdu velký zájem, ale když on má v hlavě jenom jeden cíl…,“ nechal se slyšet. 

John Kavanagh mluví o odvetě


A my už asi víme, o jaký cíl se jedná. „Conorovi jde hlavně o to, aby se mohl utkat s Khabibem. Je mu jedno, kdy a za jakých podmínek to bude, nicméně si k němu chce zase najít cestu,“ pokračoval Kavanagh. 

Během tohoto čekání odmítl i poměrně slušnou nabídku od nejmenovaného boxera. „Nabízeli nám více opravdu zajímavou sumu, ve které byly zahrnuty i další bonusy za reklamu, propagaci apod., ale odmítli jsme to všechno,“ uvádí. 


John Kavanagh a Conor McGregor

Jméno nám neprozradil, ovšem na tom stejně tak nezáleží. „Znáte to, typický Conor, když si vezme něco do hlavy… zajímá ho jen odveta s Khabibem,“ naznačil, že Notorious kývne pouze na ty zápasy, které ho k Orlovi dostanou.


Další články