Sleduj nás

Trenér McGregora odhalil jméno perfektního soupeře pro potenciální MMA návrat

Trenér McGregora odhalil jméno perfektního soupeře pro potenciální MMA návrat

Dle výpovědi šéfa UFC bychom se měli s Conorem McGregorem v kleci vidět buďto ještě koncem tohoto roku, nebo začátkem toho příštího. V současné době se však řeší výběr soupeře. K dispozici je celá řada uchazečů, avšak jedno jméno z tohoto seznamu zcela vyniká.

„Domnívám se, že souboj Conora s (Frankiem) Edgarem by byl naprosto skvělý,“ svěřoval se McGregorův trenér na kanálu The Mac Life. „Už jednou se to pokusili vyjednat, a to v době, kdy Conor trhal divizi pérové váhy,“ odhaloval.

Slavný irský Notorious o sobě prohlásil, že je nejlepším zápasníkem pérové váhy všech dob. Jeho současná stavba těla však nenapovídá tomu, že by se měl do této kategorie vrátit. Trenér John Kavanagh je ale jiného názoru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Conor McGregor John Kavanagh

„Pokud by záleželo čistě na mně, Frankie Edgar by byl perfektním soupeřem. Je to bývalý šampion a navíc se prezentuje velice nepříjemným bojovým stylem. Musíte tvrdě trénovat, abyste se s ním mohli vypořádat,“ zaznělo z úst Kavanagha.


Frankie Edgar naposledy prohrál titulovou bitvu s Maxem Hollowayem a usoudil, že se na stará kolena (zanedlouho 38 let) přesune do divize bantamové váhy. Jakmile se však objevily spekulace zápasu s Conorem, rozhodl se svůj přesun pozdržet.

„Již dlouhá léta toužím po zápase s Conorem,“ přiznával Edgar pro kanál TMZ Sports. „Já jsem ten, kdo ho může dostat zpátky do hry, a on to moc dobře ví. Chtěl jsem jít do bantamu, ale kvůli tomuto fightu bych klidně počkal,“ potvrzoval.


Další články