Sleduj nás

Trenér McGregora: I Supermanovy schopnosti postupně slábnou. Conor už nebude tím, kým býval

Trenér McGregora: I Supermanovy schopnosti postupně slábnou. Conor už nebude tím, kým býval

I když se cesty McGregorova kouče Johna Kavanagha a jeho svěřence již brzy možná rozejdou, doposud se spekuluje o tom, že spolu oba dva budou stát bok po boku ještě při jednom fightu. Podstatná věc je ovšem v tom, že spousta z nás vůbec nevidí za oponu, a tento pohled nám nyní byl alespoň malinko odhalen. 

Informace, která vyšla přímo z úst Conorova dlouhodobého přítele a zároveň trenéra, nemusí zrovna potěšit příznivce irského bojovníka, kterému „dvouletá“ pauza v jeho MMA kariéře mohla jenom uškodit. Zatímco ostatní zápasníci poctivě trénují a snaží se vstoupit do klece i třikrát, čtyřikrát za rok, McGregor si ještě prakticky čerstvě ve svých osmadvaceti letech řekl, že by rád skončil na samotném vrcholu. 

John Kavanagh trénuje ty nejlepší v UFC


Během odstoupení ze světa UFC slávy spáchal už jen jeden „money“ fight s proslule známým boxerem Floydem Mayweatherem, ale nebýt toho, tak na další comeback možná na ani nepomyslí. Velký vliv na jeho návrat měla roztržka s Khabibem Nurmagomedovem, ze které (pro někoho možná trochu překvapivě) nakonec nevyšel jako úspěšný vítěz, jak celou dobu před zápasem on sám prorokoval.

A nyní, kdyby se Conor dožadoval odvety, stejně by to jeho trenér neviděl moc růžově. „Mám ho rád. Opravdu si vážím všeho, co jsme spolu zažili, ale mám-li být upřímný, pak každý z nás dojde jednou v životě do bodu, kdy ho síly postupně začnou opouštět. Conor má teď ženu, dvě děti, svůj vlastní život a nepotřebuje schytávat více ran, než je nutné. Jak ho tehdy udeřil Khabib, tak ho ještě nikdy nikdo netrefil. A i Supermanovy schopnosti jednoho dne začnou postupně slábnout,“ svěřoval se Kavanagh pro Irish Independent.


Zdali čeká na Notoriouse vůbec ještě nějaký zápas, to si není jistý ani on. „Ze začátku měl oči jenom pro odvetu s Khabibem, kdysi vyzval i Andersona Silvu, ale teď si opravdu nejsem jistý, co a kdy ho čeká. Znám ho jako člověka, a protože se momentálně vzpamatovává ze dvou proher, i když jedna byla v boxu, je pro něho těžké tuto realitu přijmout. Ve svých myšlenkách se už z něj pomalu stává ten rodinný typ, který vydělává hlavně z prodeje whisky, což mu zajistí mnohem více peněz, než mu kdy dalo UFC,“ přiznal krutou pravdu.


Další články