Sleduj nás

Trenér: Když Adesanya viděl, co Pereira udělal Procházkovi, tak dostal strach a vzal nohy na ramena

Trenér: Když Adesanya viděl, co Pereira udělal Procházkovi, tak dostal strach a vzal nohy na ramenaFOTO: UFC

Israelu Adesanyovi se do dalšího zápasu s Alexem Pereirou moc nechce. Zejména, pokud by se měl uskutečnit v polotěžké váze.

Zní to pomalu jako nějaká provokace, přesto se do týmu Alexe Pereiry dostala informace, že o ně Israel Adesanya nemá zájem. Tuto zprávu do éteru vyslal sám Jamahal Hill během živého streamu na svém YouTube kanálu.

„Všichni, co se mě ptáte na Izzyho, nemusíte se o něj nijak strachovat. Hned po konci zápasu Pereiry s Procházkou mi napsal smsku, ve které znělo: ‚Neboj, Alex je jenom tvůj.‘ V pořadí na boj o titul tedy nestojí nikdo jiný, mám volnou cestu. Přesně, jak mi to UFC slíbilo, na jaře příštího roku mě čeká boj o pás,“ oznámil Hill.

Tato slova se však poměrně rychle donesla do týmu Alexe Pereiry, který tvoří trenéři Vinicius Reviravolta a Glover Teixeira. Ani jeden z nich není s Israelovým rozhodnutím spokojený.

„Izzy se prostě pokakal. Když viděl, jak jsme zatočili s Procházkou, tak vzal nohy na ramena a zbaběle utekl. Alex ho už třikrát porazil a rozhodně nechce připustit, aby ho porazil i počtvrté. To by to ve své kariéře mohl rovnou zabalit,“ vyjádřil se Reviravolta v Trocacao Franca podcastu.

To Glover Teixera byl o něco mírnější, ale i on cítí, že se Adesanya dal na ústup. „Nejsem tu, abych někoho hanil nebo říkal, že se bojí, to opravdu nemám v povaze, jen jsem si myslel, že by završení jejich příběhu dávalo dokonalý smysl. Alex vyhrál 2:0 v kickboxu, ta kapitola tam je už uzavřená, ale v MMA to mají 1:1, tak proč by si nemohli dát trilogii, zejména, když o ni jeví všichni zájem?“ tázal se Glover.

„Alex je šampion, teď drží veškeré možné trumfy, ale Izzy se rozhodl vzít zpátečku. Opět, neříkám, že se nás bojí, možná si vážně potřebuje odpočinout, dát si pauzu od MMA a celkově od bojového světa, ale podle mě je to škoda. Je velká škoda, pokud jeho talent zůstane nevyužit,“ zněl Gloverův názor.Další články