Sleduj nás

TOP 6 nejlepších MMA českých bojovníků za rok 2019

TOP 6 nejlepších MMA českých bojovníků za rok 2019

Server Top-Fight.cz ve spolupráci s fanoušky vybral šest nejlepších českých MMA bojovníků, kteří si za uplynulý rok 2019 zaslouží čestnou zmínku za svou tvrdou práci a výkony.

#6. David Hošek

Bývalý reprezentant v boxu už se definitivně zabydlel v MMA a začíná prokazovat své obrovské kvality. Tři výhry, žádná porážka a raketový let žebříčkem střední váhy OKTAGONu. Uvidíme, jestli se Hošek v roce 2020 prostřílí až k titulové šanci.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

#5. Pavel Salčák


Pro někoho trochu překvapivé jméno na páté příčce, ale je třeba uznat, že rok 2019 byl pro reprezentanta Reinders Teamu opravdu vynikající. Tři výhry, žádná porážka a skalpy německé legendy Doerrera a slovenského tanku Michálka zjednaly skromnému bijci respekt. V následujícím roce se máme určitě na co těšit.

#4. David Dvořák


Česká jednička v muší váze nenašla přemožitele ani v letošním roce. Po výhře nad Goncharovem přišlo další důležité vítězství nad Taigibovem, které ukázalo, že Killa Khroust přerostl český rybníček a pro další rozvoj nutně potřebuje zahraniční angažmá.

#3. David Kozma

Další borec, který sice zakončil letošní kalendářní rok porážkou, ale i tak předváděl výborné výkony. Úspěšná obhajoba pásu organizace OKTAGON, kdy Růžový Panter zničil Piráta Krištofiče a následně se uvedl v ruské RCC. Nelehké prosazení se za hranicemi, to byl hlavní důvod pro umístění na bronzové příčce.


#2. Karlos Vémola

I přes porážku od Attily Végha v zápase století je dvojkou našeho žebříčku. Karlos dokázal s přehledem ukončit nebezpečného Poláka Brandyse a také nedal nejmenší šanci Francouzi Aounallahovi, na kterém si vylámalo zuby několik předních českých borců. V létě na Štvanici s ním také zažil letecký den Frankenstein Silva. Terminátor se po operaci ramene vrátil bleskově do tréninku a je jasné, že se v příštím roce pokusí propracovat k odvetě s Attilou.

#1. Jiří Procházka

Nejen za uplynulý rok je jasná jednička Jiří Denisa Procházka. Dubnové vítězství nad Muhammedem Lawalem a zisk titulu šampiona organizace RIZIN v polotěžké váze je největší úspěch českého MMA. Deniska si následně hladce poradil i se zkušeným Brazilcem Maldonadem a poslední zkouška, kterou bude C.B. Doloway, ho čeká 31. prosince. Jiřímu tímto zápasem skončí smlouva s RIZINem a většina fanoušků má jasno v tom, že přišel čas provětrat UFC divizi do 93 kilogramů.

Borec na konec​ - Tomáš Penz

Prohra ve vyhraném zápase s Miroslavem Vackem a především účast ve všech hlavních zprávách a pátracích relacích z důvodu domácího násilí. Ne každý rok se vydaří, ale Penzák dal pojmu špatný rok úplně nový význam. Za dva týdny trvající útěk před policií má čestné místo v našem žebříčku :)


Další články