Sleduj nás

TOP 4 nejlepší bojovníci celé historie UFC podle Conora McGregora? Na jaké místo zařadil sám sebe?

TOP 4 nejlepší bojovníci celé historie UFC podle Conora McGregora? Na jaké místo zařadil sám sebe?

Irský Notorious opět všechny překvapil svým náhlým komentářem, který se momentálně zaměřil na bojovou historii UFC a spolu s ní i proslulý „MMA G.O.A.T.“ status (nejlepší všech dob).

Kdo je tedy z toho historického hlediska naprosto nejlepší ze všech a zaslouží si zařadit na první příčku tohoto pomyslného žebříčku?

„Co se týká počtu ukončení napříč dvěma váhovými divizemi, a k tomu ještě s aktivním statusem šampiona, pak je na prvním místě Anderson Silva,“ uvedl Conor McGregor.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

silva_spider_ufc

Sám sebe zařadil hned na druhé místo. „Když se zaměříme na počet ukončení ve třech hmotnostních kategoriích (pérová, lehká a velterová), a k tomu opět s aktivním statusem šampiona, pak já jsem číslo dva, ne-li rovnou dělená jednička s Andersonem Silvou. Tu první příčku si však zajistím, než odejdu do důchodu. A to poměrně hravě,“ domnívá se.


mcgregor_notorious_ufc

„Třetí v žebříčku je Georges St-Pierre, který byl šampionem ve dvou divizích, ale i tak je daleko za námi. Důvod? Opustil velterovou váhu v době, kdy tam schytával moc ran a nikdy již znovu nevyzval své nástupce. A do střední váhy se přesunul jen ve chvíli, kdy proti němu stál jednooký soupeř (Michael Bisping). K tomu všemu se navíc vyhýbal souboji s Andersonem Silvou… Hrál tedy bezpečnou hru,“ vysvětloval irský Notorious.

gsp_georges_pierre_ufc


„Jon Jones je na čtvrtém místě… Možná na děleném třetím. Důvod? Drží pás pouze v jedné divizi a předvedl několik nevýrazných výkonů a zároveň má za sebou několik sporných bodových vítězství. Navíc se také pokouší o bezpečnou hru tím, že chce vstoupit do těžké váhy, a přitom se vyhýbá jejímu šampionovi (Stipemu Miocicovi),“ uzavřel McGregor.

jones_bones_ufc


Další články