Sleduj nás

Tommy Fury plánuje ukončit Jakeu Paulovi boxerskou kariéru jednou provždy

Tommy Fury plánuje ukončit Jakeu Paulovi boxerskou kariéru jednou provždyFOTO: Shutterstock

Napotřetí všeho dobrého. Tommy Fury a Jake Paul mají naplánovaný třetí termín vzájemné bitvy. A ani teď jí nechybí vzájemná přestřelka plná drsných slov.

Už dvakrát byli diváci zklamáni, protože se Tommy musel ze zápasu omluvit. Prvně byly na vině zdravotní problémy, podruhé zase potíže s vízem. Potřetí se zatím o ničem neví, a tak se doufá, že nám konečně hvězdy budou nakloněny.

Oba rivalové by se měli utkat 26. února v Saúdské Arábii, což je vhodná neutrální půda, která nebude nikoho zvýhodňovat. A jak už výběr prostředí napovídá, údajně nás bude čekat pořádné horko.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Minimálně Jake se pořádně zapotí, až ho začnu bít a on nebude vědět, kde mu hlava stojí,“ začal hned zostra po oznámení bitvy Tommy Fury.

„Kdykoliv vyjdu ven, lidé se mě ptají, kdy bude boj s Jakem Paulem. Doposud jsem jim nedokázal odpovědět, ale teď už vím, že to bude 26. února a že to je naposledy, co Jakea v ringu uvidíme,“ pokračoval stále pod zápalem emocí.


„26. února ukončím Jakeu Paulovi jeho směšnou boxerskou kariéru jednou provždy. Být vámi, tak si nenechám ujít, co s ním provedu, protože půjde o nehorázné bití. Jake poprvé pozná, jaké to je, pokud se postaví proti skutečnému boxerovi!“ burcoval Tommy v interview u Michaela Bensona.


Další články