Sleduj nás

Tommy Fury odpovídá na výzvu od Logana Paula

Tommy Fury odpovídá na výzvu od Logana Paula FOTO: Shutterstock

Co Jake Paul padl s Tommym Furym, netrvalo jeho staršímu bratrovi příliš dlouho, než veřejnosti potvrdil, že hodlá svého mladšího sourozence pomstít. 

„To, jak se Tommy chová, je nepřijatelné. Je to podlá svině, vymýšlí si, chválí se, a ještě mu sudí šli na ruku, když ten duel jasně prohrál. Tak to ne, takhle by to nešlo… Aby si vyskakoval na mého mladšího brášku? To já jen tak nenechám! Za tohle ho zabiju!“ rozohnil se Logan ve svém podcastu.

„Tommy je podle mě jen namyšlený spratek. Vychvaluje se, a přitom v boji vůbec nic nepředvedl. Anderson Silva byl pro mého bratra těžším soupeřem,“ vypíchl následně Logan, který teď čeká na to, zdali jeho mladší bratr uplatní doložku ve smlouvě týkající se odvety. A potom bude pečlivě sledovat, jestli se Tommy „záhadně nezraní.“ 

Toto byl stručný souhrn toho, co jsme z Loganova podcastu mohli slyšet. Tommy Fury si však pochopitelně žádné urážky líbit nenechal a skrze britský deník Mirror odpověděl. 

„Podle mě se Logan potřebuje uklidnit. Naváží se do mě, a přitom ty spory vedu já s jeho bráchou. Pokud mě Jake chtěl porazit, měl více trénovat. Snad si nemyslel, že se mu vzdám, jako to udělali ostatní jeho předchozí soupeři,“ kroutil hlavou Tommy. 


A co se Logana týče… „Pro mě za mě, klidně se s ním utkám. Ale v první řadě musím dát Jakeovi odvetu, jak mi to hovoří podmínky smlouvy. Nemám s tím žádný problém, naopak se na to těším, protože se ho tentokrát chystám skutečně knokautovat. A až ho vypnu, tak může jít Logan klidně na řadu,“ vzkázal Tommy. 


Další články