Dana White a Jiří Procházka se spolu o víkendu potkali ve Vegas a prohodili několik slov týkající se budoucnosti.
Oblíbený bojovník OKTAGONu stihne před svým ohlášeným duelem v Liberci ještě jeden zápas. Odveta s Václavem Mikuláškem to ale nebude.
Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.
David Kozma má stále v ústech tu hořkou pachuť porážky a té se nezbaví, dokud s Kaikem Britem nebude mít odvetu.
Návrat ke kořenům bojových sportů. Přesně to slibuje od svých turnajů zakladatel Valhalla Fighting Anatoliy Radaev. To vše navíc oblečené v novém sexy kabátu špičkové sportovní show.
Životní výzva! Tak se dá bez nadsázky nazvat šance, která se otevřela před Tadeášem Růžičkou. Na turnaji RCC v ruském Jekatěrinburgu jej čeká velezkušený Chajal Džanijev.
Zdá se, že Patrik Kincl prostě příliš nevěří, že na očekávanou odvetu dojde. Jak jinak si totiž vysvětlit jeho vyjednávání s brazilským šampionem veltrové váhy.
Kompletní šestnáctka účastníků pyramidy Gamechangher je již pár desítek hodin známá. Diváci svým hlasováním vyslali jako posledního do boje Španěla Tato Primeru.