Sleduj nás

Tomáš Peleška: Kvůli práci u policie mi přejí v kleci smrt

Tomáš Peleška: Kvůli práci u policie mi přejí v kleci smrt

Tuzemský zápasník Tomáš Peleška, dlouholetý přítel Karlose Vémoly, odpovídá již ve svém druhém rozhovoru pro RP Record na otázky o aktuálním dění MMA v Česku i zahraničí. On sám naposledy bojoval v roce 2019, kdy si poradil s Gabrielem Torokem. Jeho profesionální bilance tak nyní činí 4-4, dvě prohry kvůli zranění.

Právě zdraví mu komplikuje kariéru a naplno se tak věnuje práci policisty, kam za ním mimochodem dojíždí i slavný Terminátor a učí jeho kolegy sebeobranu. „Co den, to negativní člověk a problémy. K policii jsem nastoupil, abych pomohl dobrým lidem. Lidé na mě útočí, protože mám uniformu. Odvádím službu pro Českou republiku, ale když jdu do klece, někteří mi přejí smrt. Lidé mě znají z ulice, pak na mě křičí nadávky z tribuny,“ okomentoval svou pracovní pozici.

Peleška zároveň vypráví o rivalitě bojovníků v České republice. Dlouhodobě ho trápí sociální sítě, nenávistné komentáře a zároveň vyzvihuje Attilu Végha. „Dnešní MMA je převážně show. Nejlépe to udělal Attila, ten vypl před zápasem s Karlosem Vémolou telefon a soustředil se pouze na sebe. Nevěřil jsem mu a on vyhrál. Byl jsem z toho hodně smutný, ale vím, že se z toho Karlos poučil a ještě se můžeme těšit na odvetu, kde své kvality převede.“


Další články