Sleduj nás

Tomáš Deák mluví o duelu se Sivákem a vysvětluje, proč je velkou hrozbou

Tomáš Deák mluví o duelu se Sivákem a vysvětluje, proč je velkou hrozbou
Tomáš Deák se náročné bojové výzvy v podobě Vaška Siváka vůbec neleká, spíše naopak, je připravený zaskočit.

Na Fight Night Challenge 3 nás bude čekat pochoutka v podobě zápasu mezi perspektivním talentem Václavem Sivákem a bývalým šampionem Oktagonu Tomášem Deákem. Oba bijci se spolu utkají pod taktovkou boxerských pravidel, jež by měla vyznívat pro českého borce. Zcela jednoznačné to ale tak být nemusí.

„Chápu, že jsem veden jako outsider, ale o to tady vůbec nejde,“ říká Deák. „Tohle není MMA, ten fight se mi nikam nezapisuje, proto do toho jdu s tím, že nemám co ztratit. Beru to jako dobrý sparing, ve kterém mohu získat další zkušenosti,“ prozradil, proč může být nebezpečný.


„Za sebou mám mnoho tréninků s našimi boxerskými reprezentanty, já se na ten zápas opravdu těším. Vaškovy kvality uznávám, je to skvělý zápasník. Jakým způsobem zametl s Magardem, bylo vskutku působivé. Tak uvidíme, jak s ním dopadnu já. Samozřejmě mě láká ho zastavit a jak říkám, nemám co ztratit,“ pověděl Deák serveru kaocko.

Viktor Michajlov Vaclav Sivak Václav Sivák v kleci


Minulost již pamatuje spoustu bitev, kdy se outsiderům podařilo překvapit. Pokud se stane Tomáš jedním z nich, to se dozvíme 27. prosince v Brně.

https://top-fight.cz/vaclav-sivak-zivotopis-vek-zapasy-box/

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu