Sleduj nás

To jsou vyhlídky! Íránský Hulk se plánuje stát boxerským šampionem. Ford prý ještě zapláče

To jsou vyhlídky! Íránský Hulk se plánuje stát boxerským šampionem. Ford prý ještě zapláčeFOTO: TOP RANK

Sajad Gharibi je člověkem nadlidské síly i nedpřirozených rozměrů. Tvrdost jeho úderu by údajně už v blízké době měl ochutnat nový soupeř a jen u něho se Hulk rozhodně nezastaví.

Když se nad tím zamyslíme, pomalu nám ty střípky začínají zapadat do sebe. Nejprve jsme tu měli Hulka, obra, který váží 180 kilogramů a který nahání strach jen pohledem.

Posléze se ale objevil souboj s Martynem Fordem, do kterého nám musel Sajad Gharibi ukázat celou svou tvář (figuru), a náhle jsme se dozvěděli, že toto nadlidské monstrum začalo doslova brutálně hubnout.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Potřeboval jsem zvýšit svou hybnost, a tak jsem shodil dobrých 40-50 kilo!“ nechával se slyšet Gharibi, který tak viditelně naznačil, že jeho skutečná váha 180 kg nikdy ani nebyla.

Ale dále...


Protože se objevily komplikace, jež nám jsou všem dobře známy, duel s Fordem byl zrušen. Gharibimu to ovšem nedalo a začal si shánět nového soupeře. Takového, který se údajně nebude bát a proti kterému bude moct nakopnout svou hvězdnou boxerskou kariéru.

Stanu se šampionem!

Íránský Hulk bere zrušení souboje s kulturistou Martynem Fordem jako osobní motivaci. Dříve nad tím tolik neuvažoval, ale teď má jasno – chce se stát světoznámým šampionem a všem kritikům tak vytřít zrak.

„Už teď jsem národním hrdinou, ale nebudu mít klid, dokud se nestanu i světovým šampionem,“ informoval Gharibi během živého přenosu na svém Instagramu. „Jsem rád, že se mi našel nový soupeř (Djumanov Almat Bakhytovich) a pevně doufám, že se mě nezalekne jako ten posera před ním (Martyn Ford). Tento zápas beru jako možnost k tomu, abych uvedl věci na pravou míru,“ potvrdil.


A jen u tohoto zápasu se nezastaví

„Až tento boj vyhraju, vyzvu znova Forda. Chci, aby celý svět viděl, že se mě zalekl předtím a že se mě zalekne znova. Všichni musí vidět, jaký to je srab a jak se ze mě posral. Až porazím Bakhytoviche, všichni to pochopí,“ burcuje Hulk, který se postupně přepíná do válečného módu.

„Uvidíme, jaké možnosti se mi pak nabídnou. Už teď mám nad svými soupeři jistou silovou výhodu, ale někomu je prostě přáno. Já byl obdarován shůry. Bylo mi souzeno, abych se stal národním hrdinou a perským Herkulem. Ten profesionální boxerský titul bude jen takovým stvrzením, že jsem celou dobu měl pravdu,“ dodal Gharibi, který se očividně cítí velmi motivován. Snad ho to ale po prvním zápase hned nepřejde.

Zdroj: Top Rank


Další články