Sleduj nás

To jsou slova do pranice! Bellator se chlubí nejlepšími zápasníky světa. Kam se hrabe UFC!

To jsou slova do pranice! Bellator se chlubí nejlepšími zápasníky světa. Kam se hrabe UFC! FOTO: BELLATOR

Šéf Bellatoru Scott Coker se opět jednou musel pochlubit, jak významné a kvalitní zápasníky pod svými křídly má. Dokonce i lehká váha v UFC je méně kvalitní jak ta jeho. 

Bellator si pro rok 2023 naplánoval velké věci, mezi něž se řadí i tradiční Grand Prix, která se nyní nově týká lehké váhy. Během páteční noci bylo k vidění první kolo, po jehož skončení nemohl být šéf organizace Scott Coker více nadšený. 

„Jsem absolutně přesvědčený tím, že tu máme nejlepší bojovníky z lehké váhy na celém světě!“ prohlásil odhodlaně, čímž si jenom kopnul do rivalské UFC, která má téže divizi naprosto našlapanou kvalitou. Každý se však na svět díváme z jiné perspektivy. 


„Pokud pro mé atlety není motivací jenom vítězství v Grand Prix, tak jim může být motivací i ta skutečnost, že se vítěz stane absolutně nejlepším zápasníkem planety. O tom není žádných pochyb,“ vynesl Coker pro server Yahoo Sports svůj velice sporný rozsudek. 

Nejlepší pérová, lehká i polotěžká váha

Scott Coker tak navázal na své v podstatě již tradiční proslovy, které se opírají vždy o to samé. UFC, ač má větší sledovanost, se nachází kvalitativní úroveň pod Bellatorem. 


„Jsem pevně přesvědčený, že pérovou, lehkou i polotěžkou váhu tady máme nejlepší na světě. Mohli jsme to dokázat, kdyby se konaly zápasy napříč organizacemi. Rizin se nebál, za což je cením, ale Dana White s UFC se bojí. Asi vědí, že kdybychom je porazili, tak by jejich bublina splaskla,“ rýpal Coker. 

Svým způsobem se tak opřel se i do Jiřího Procházky. „Vadim Nemkov je nejlepší bojovník z divize do 93 kilogramů na celém světě, což potvrdil v okamžiku, co porazil Coreyho Andersona,“ vypíchl prezident Bellatoru, který tak cíleně opět vychválil své bojovníky. Bez ohledu na to, že Nemkov byl Jiřím Procházkou v minulosti už poražen a Anderson se pro změnu loučil s UFC také po porážce.


Další články