Sleduj nás

To je síla! Íránský Hulk pod náporem tlaku maže své upravené fotky

To je síla! Íránský Hulk pod náporem tlaku maže své upravené fotky
Sajad Gharibi, který byl nedávno znemožněn v ringu, se pod náporem tlaku rozhodl pročistit své sociální sítě. Prakticky všechny upravené fotografie zmizely.

Sajad Gharibi se stal pomalu celosvětovou senzací, která dokázala pouhým prostřednictvím internetu pobláznit veřejnost. Lidé si o ní začali myslet, že má opravdu „nadlidskou sílu“, což dokazovaly mnohé snímky, jež ovšem nebyly skutečné.

Vše se změnilo ve chvíli, kdy tento „Hulk“ vystoupil ze své komfortní internetové zóny a podíval se naživo před kamery. V Abú Dhabí se účastnil tiskové konference proti Martynu Fordovi a všichni se nestačili divit. „Tohle má být to 188 cm vysoké a 170 kg těžké monstrum, o kterém jsme dlouhá léta slýchávali?

Protože se v Gharibim zklamal i Ford, zrušil mu předem domluvený boxerský zápas se slovy, že mu nechce ublížit. „Promotéři nám celou dobu prodávali jiný produkt. Já si opravdu myslel, že budu stát proti lidskému Hulkovi, ale tohle je jen obézní kluk,“ řekl.

Gharibi se cítil pobouřen. Fanouškům slíbil boxerský zápas, a protože mu Ford „utekl“, tak ho nazval srabem a místo toho si domluvil fight s mnohem menším a slabším „Kazašským Titánem“. Tedy soupeř, který na první pohled nevyzařoval žádné nebezpečí ani hrůzu.


Co však osud nechtěl a s čím možná ani sám Gharibi nepočítal, je to, že ani na tohoto „Titána“ nebude stačit. A co víc, on od něj dostal doslova nakládačku ještě v prvním kole. Celé „hype“ okolo Íránského Hulka najednou utichlo.

Po ostudném zápase najednou bylo ticho po pěšině. Sajad na nic nereagoval, až se rázem rozhodl pročistit své sociální sítě. Smazal v podstatě vše, co šlo, všechny upravené snímky. Lidé jeho lež už prokoukli, teď mu jen málokdo bude věřit.

Gharibi přitom sliboval, že se stane profesionálním boxerem a dojde si pro všechny prestižní mistrovské pásy. I tato slova asi jen vyšumí ve větru. Jeho boxerské nedostatky jsou vážně ohromné.

Další články