Sleduj nás

To je ono! Tadeáš Růžička se vydal na novou cestu. Pobyt v Thajsku mu pomohl najít směr k lepšímu já

To je ono! Tadeáš Růžička se vydal na novou cestu. Pobyt v Thajsku mu pomohl najít směr k lepšímu jáFoto: Real Fight Arena

Tradiční velmoc a Mekka Muay Thai má na své návštěvníky blahodárný vliv. Klid a pohoda, která v Thajsku panuje, to zanechá i v duši toho největšího rabiáta pozitivní konotace.

„Mawar“ byl v posledních měsících na pranýři všeobecného mínění a jeho prohřešky se staly věcí, kterou hojně propírala mainstreamová média. Pro hvězdu Spejbl gymu se jednalo o neskutečně nepříjemné období. Tadeáš se sice snažil vše házet za hlavu a soustředit se pouze na svoji zdárně se rozvíjející kariéru, ale bylo jasné, že ho současná situace trápí. Nyní přichází bod zlomu, za kterým uvidíme novou verzi obávaného bijce.

„Nechci machrovat, chci motivovat! Vybral jsem si fight live a nikdy jsem nevěřil, že vydělám nějaké peníze. Vždy jsem čekal na příležitost. Mých pádů bylo až moc. Hlavně poslední rok nebo dva jsem se choval jako čur*k. I tohle byla moje cesta, vrátit se do Thajska, dát se dohromady a uvědomit si, že ten sport miluju. Věřte, nebo ne, stojí to za to,“ začal Tadeáš svoje silné prohlášení na Instagramu.


Stále teprve šestadvacetiletý bojovník je jedním z největších talentů domácí scény, který má v zádech prestižní tituly organizací IFMA nebo WAKO. „Mawar“ se již dlouhé roky pohybuje mezi profesionály a jako jeden z mála vozil vítězství z Enfusion a ovládl i skvěle obsazený turnaj Oktagon Underground. Impulzivní povaha a zbytečné excesy by neměly zastínit, že jeho strop může být až na vrcholu některé ze světových lig v kickboxu nebo Muay Thai.

„Tenhle showbusiness není jen o penězích. Zničí vás to. Vrátil jsem se zpět a zase našel svoji lásku ke sportu. Chci světové zápasy, jako to bylo dříve. Mediální hov*a už jdou mimo mě. Přišel čas ukázat svoje kvality. Našel jsem si tu zázemí a jen čas ukáže. Děkuji fanouškům, kterým ukážu, kdo opravdu jsem,“ poslal „Mawar“ z Thajska pozitivní poselství.


Jak se zdá, talentovaný bojovník našel správný směr a nyní je jeho limitem již jen nebe.


Další články