Sleduj nás

To je hovadina! Připadám si, jako kdyby mě okradli, reagoval Dillashaw na brzké ukončení zápasu

To je hovadina! Připadám si, jako kdyby mě okradli, reagoval Dillashaw na brzké ukončení zápasu

V jeden moment se ocitl na zemi, kde jej jeho soupeř zasypal řadou úderů, přesto měl tušení, že má situaci pod kontrolou. T.J. Dillashaw nyní očekává satisfakci za ubohý výkon rozhodčího.

A i když není doposud jisté, zdali ta satisfakce přijde na řadu formou odvety, T.J. doposud může jenom prskat na to, jak k němu byl arbitr Kevin MacDonald nespravedlivý.

T.J. Dillashaw nyní očekává satisfakci za ubohý výkon rozhodčího


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Fakt to naštve, připadám si totiž, jako kdyby mě okradli. Tvrdě jsem se na ten duel připravoval a ani jsem nedostal šanci to ukázat,“ neskrýval známky zloby i zklamání.

Dillashaw nevěděl, jak se k tomu má postavit, a tak krátce po souboji vyřvával i na Danu Whitea, že se jedná o podvrh. A ten se ho překvapivě zastal: „T.J. má pravdu. Nemůžete mít zápas šampionů, pokud je nenecháte bojovat. Od profesionálního sudího bych čekal lepší rozhodnutí.


Ačkoliv se to může všem zúčastněným zdát jakkoliv nespravedlivé, MacDonald si své rozhodnutí u komise obhájí. Dillashaw nejprve schytal přesný kop do hlavy a poté na něj pršel jeden úder za druhým, což ho stavělo do velice nepříjemné pozice.

„Fakt jsem mnohem lepší, než jste mohli vidět,“ stál si za svým T.J. „Přál bych si, abych dostal druhou šanci to dokázat,“ naznačil zájem o odvetu.


Další články